Hangi HTC Modellerine Android Nougat Gelecek?

Konu, 'HTC' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Hangi HTC Modellerine Android Nougat Gelecek?
    Geçtiğimiz günlerde resmen duyurusu yapılan Android 7.0 versiyonunun HTC tarafından hangi telefonlara geleceği hakkında resmi açıklama yapıldı.
    Şu anda pek çok telefonda Android 6.0.1 versiyonu kullanılırken Google tarafından yapılan geliştirmeler ile birlikte önümüzdeki aylardan itibaren Android 7.0 versiyonu kullanıma sunulacak Yaşanacak bu gelişmeyle birlikte bundan sonraki süreç içerisinde hangi telefon modellerinin yükseltme alabileceği ve hangi yeni modellerin yeni işletim sistemi ile çıkacağı merak edilirken bu konuda ilk açıklama HTC tarafından yapıldı.

HTC’den Resmi Açıklama

HTC tarafından yapılan açıklamalarda yeni Android işletim sistemiyle ilgili planlamalar paylaşılırken bu planlamalar dahilinde HTC 10, HTC One A9 ve HTC One M9 modellerinde güncelleme yapılacağı ve bu modellerin yeni işletim sistemini destekleyeceği belirtildi.

Bu açıklamaların ardından bu modellere sahip kullanıcılar Android 7.0 heyecanını yaşamaya başlarken aynı zamanda önümüzdeki günlerde yapılacak yeni açıklamalar ile birlikte güncelleme tarihlerinin paylaşılabileceği de belirtildi.

Şu an için Google tarafından Android 7.0’nın resmi olarak ne zaman sunulacağının belirlenmemesi nedeniyle HTC tarih konusunda herhangi bir çalışma yapmayı başaramıyor.

İsmi Bile Konuşuldu!

Android 7’nin ismi konusunda bile dünya genelinde büyük bir ilgi uyandırılırken öneri sisteminde en çok istenen isimler şöyleydi; Nutella, New York Cheesecake, Neapolitan ice cream, Nectar, Napoleon. Aynı zamanda Türkiye’den de Namık ismi en çok önerilenler olarak ön plana çıktı.

Sayfayı Paylaş