Habertürk’te canlı yayın rezaleti

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında selvi64 tarafından paylaşıldı.

1. selvi64

selvi64 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yaşar Nuri Öztürk, Avşar’ın programını terketti. Kamer Genç ile devam eden program sohbetin tam ortasında aniden kesilerek yayından kaldırıldı.

'’Hülya Avşar Soruyor’’ programı oldukça iddialı başladı. ‘’Sorular hakkında size hiçbir bilgi veremem, çünkü ben de bilmiyorum,’’ diyen Avşar konuğun duruşuna, oturuşuna bakarak içinden geldiği gibi doğaçlama sorular soracağını söyledi ama baltayı da taşa vurdu ne yazık ki…

Çünkü konuğu Yaşar Nuri Öztürk’tü….

Yaşar Hoca bu… Doğaçlama sorularla yerinde sakin sakin oturtulabilir mi… O Yaşar Hoca ki hakkında ‘’Kabirde sorguya çekilirken Münker ile Nekir’in sorularına ‘’Kitabımda yazdım, okusaydın’ der,’’ şeklinde yorumlar çıkmıştır.

Programın ilk dakikaları olaysız geçti. Hülya Avşar’ın Fethullah Gülen ile ilgili sorularında ortam biraz gerildiyse de Avşar fazla üstüne gitmediği için konu kapandı. Ama izleyen dakikalarda olanlar oldu.

Hülya Avşar, Ak Parti ile ile ilgili bazı yorumlar yapmaya başladı. Yaşar Hoca buna fena halde sinirlendi ve ‘’Bana bak, seni daha önce de uyardım, benim üzerimden AKP’ye mesaj gönderme. Beni kullanıp onlara yağ çekme,’’ diyerek programı terketti.

Avşar kelimenin tam anlamıyla dumur oldu. Neyse ki, bu diyalogların başlamasından az önce Kamer Genç de programa katılmıştı da Avşar kızı ekranda tek başına kalmadı.

Kamer Genç’le programa devam eden Avşar bu sefer de Genç’in çenesi yüzünden zor anlar yaşadı. Tecrübeli şovmen politikacı, soruları hiç takmadan kafasında ne varsa onu anlatıyordu.

Program giderek sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Hülya Avşar, Kamer Genç’i yönlendirmeye çalıştı ama başaramadı… Veee, Avşar kızı tam yeni bir soruyu formüle etmeye çalışırken program ‘küt’ diye bir anda, seyirciye hiçbir açıklama yapılmadan, Kamer Genç’in ve Hülya Avşar’ın lafları ağızlarına tıkılarak, kesildi ve devreye gece haberleri girdi.

Gece haberlerinin ardından ise Yiğit Bulut eski bir programının tekrarı yayınlandı.

Kısacası Hülya Avşar Habertürk’teki ikinci programında sorularını soramadı.

2. LORD_KING

LORD_KING Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    herzamanki hüya avşar saçmalıkları ve hala bu kadını ekranlara çıkarıyorlar geçnde de sabah sabah kendisi ve bi kadın doğum doktoru el işareti ile penis ve vajinalardan bahsediyorlardı bu sapık kadından ne beklenir ki ?

3. halhal

halhal Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yorum yok......

4. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Herkes program yapmaya calisinca boyle oluyor. Biraksinlar da bu isi anlayanlar yapsin

5. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    katılıyorum herkes kendi meslegini yapsın para var diye her işe el atıyorlar

6. kıpkıp

kıpkıp Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    yorum yok demek olayı benimsemek diye anlaşılıyor.yoksa niye mesaj yazasınızki...herkesin bir fikri vardır ister açıklar ister açıklamaz size bir şey sorulduğunuda sanmıyorum...şayet cevap verme ihtiyacı duyuyorsanız nüsbet veya menfi cevabınızı mertçe söylemenizi öneririm....

bakın işte buda benim fikrim...sanatçılarımızın fikirlerine saygı duyarım sanatçılar toplum önderleridir ve yaptıkları,bıraktıkları eserlerle saygınlık kazanırlar ve itibar görür örnek olurlar.....şimdi bu krıterlere hülya hanım uyuyorsa eğer ( sanatçı olmadan önce güzellik yarışmasına katılarak 1 nci olduğunda dul olduğu halde kız olduğunu söylediğinden ünvanı elinden alındığı günden başlayıp bu gün iki çocuğuna rağmen eski bir spor ve iş adamı ile dost hayatı yaşıyan birisinin kendi çocuklarına nasıl kötü örnek olduğunu düşünerek bu topluma ne verebileceğini kafanızda yorumlayın..tanju çolak,ibrahim tatlıses vs.maceralarınıda unutmayın....) toplumuna yol gösterici proğramlar yaparak kültürümüze katkı koymasına müsaade edilmeli.....haaa unuttum TMSF tarafından el konulan bir Tv' ye proğram için alaştığı ve parasını aldığı halde proğram yapmaktan vazgeçtiği için paranın tmsf tarafından cezasıyla geri alınmasınıda unutmayın ...tabiki hükümete ve başbakana yalakalık yapacak......

saygılarımla......

7. dimo79

dimo79 Guest

insan isteyince her işi yapabilir ama hakkını vermek şartıyla.:(

8. ykmoglu

ykmoglu Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    öztürk ,ters adamdir.vede normaldir..

Sayfayı Paylaş