H2 Kanalı Talep

Konu, 'DigiTürk' kısmında tolga_fb39 tarafından paylaşıldı.

1. tolga_fb39

tolga_fb39 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar Saran Medya ile az önce görüşme yaptım bu kanal ile alakalı şu cevabı aldım: Kendilerinin bu kanalı ülkemizde yayına başlatmak için çalıştıklarını, Tivibu-Dsmart-Digiturk gibi digital platformlara bu kanal ile alakalı çeşitli sunumlar yapıp bilgilendirme sağlandığını ancak platformlardan H2 kanalını bünyelerine katma konusunda olumlu geri dönüş alamadıklarını belirttiler.

Bu konu hakkında platformlara H2 kanalı hakkında biz üyelerin istekte bulunup farkındalık yaratabileceğimiz söylendi. Şimdi bu kanal ile alakalı bir mail hazırlayıp burada paylaşacağım arkadaşlar, bu kanalın platofrmda yayına alınması için hem Digiturk Destek hem de içerik sorumlarılarının maillerini de ekleyeceğim. Destek olursanız sevinirim..

Mail:

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi (Digiturk)’ne;

Platformunuz 188. kanalda yayın yapan History Channel’ın eski tarih içerikli konseptinden tamamen uzaklaşması sebebiyle, hali hazırda Saran Holding’in Türkiye’de dağıtımından sorumlu olduğu ve platformunuza yayın içeriği ile alakalı gerekli sunum ve bilgilendirmesini yaptığı, daha geniş tarih içeriğine sahip olan ‘’H2’’ kanalının eklenmesini bir üyeniz olarak talep ediyorum.
    Gereğini arz ederim..

İsminizi,üye numaranızı yazıp yollayabilirsiniz arkadaşlar. Aşağıda sadece Digiturk destek adresini verdim. Herhangi sıkıntı yaşamamak için Digiturk yetkili kişi maillerini özel mesaj yoluyla vereceğim. İletişime geçip, destek olursanız sevinirim arkadaşlar..

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. mario usta

mario usta
    Yetkili
    Yetkili Kişi Vip

Beğenilen Mesajlar:
    845
    bos ver usta niye sifreliistiyelim sifresiz yayin yapsinda bizde izliyelim yeter artik godamanlarin sefa surmesi birazda milleti dusunsunler

Sayfayı Paylaş