Goldmaster 14300MV 14400MDR hyundai menü Irdeto2 Cw pg Pb Biss ful Bulsat yazılmları

Konu, 'GoldMaster 14000, 70100, 70300, 70400 Serisi' kısmında ersinbilgic tarafından paylaşıldı.

1. ersinbilgic

ersinbilgic
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Bulsat ok
    JSC sports fix
    Cw sirius
    Biss full

Boot Dosyasını Yüklemeden Kesinlikle Yazılımı Yüklemeyiniz Flash çökmektedir...
    Boot dosyasını yüklemeden önce Cihaz açık konumda iken cihaz bilgisine giriniz daha sonra boot menüsünden bootloader_upgrade.bin dosyasını yükleyin daha sonra 7000_MIB_633.upb yazılımını yükleyiniz...

Ekli Dosyalar:

2. tuna66

tuna66 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    yanılmıyorsam bu yazılımları yükledikten sonra eski yazılımlara dönemiyoruz,ses sorunuda olduğunu duymuştum.yani flaşın tekrar yazılması gerek.

3. ersinbilgic

ersinbilgic
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    üstadım bildiniz gibi bu yazılımlar clone yazılımlar eskiye dönmek için mutlaka flasa yazdırmanız gerekiyor ama geriye dönmeye gerek yok çünkü bu yazılımlar güncelligini kaybetmiyor eski yazılımlar güncelligi her zaman kaybediyor bu cihazımız daha iyi konuma getirmek için üstadım bilginize

4. ersinbilgic

ersinbilgic
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    şimdi 14200 serisi için ugrasıyorum bizim görevimiz usta olarar firmaların yapamadıgını yapmak en güzel yapabileceğimiz güzel paylasımlar yapmak

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

da en güğzel paylasımları eksiksiz sekilde yapmak bütün site adminlerine kolay gelsin

Sayfayı Paylaş