Galatasaray'da 4 şampiyonluk yaşadım ama

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Fenerbahçe tüm kulüplerin üzerinde'

[​IMG] Spor Toto Süper Lig’de 2010-2011 sezonunun şampiyonu olan Fenerbahçe’de, futbolculardan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’nin Türkiye’deki bütün kulüplerin üzerinde bir camia olduğunu iddia etti.

Sivasspor’u 4-3 yenerek şampiyon oldukları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalar yapan Emre, sezonun ilk bölümünde gerek Avrupa kupaları gerekse Türkiye Kupası’ndan elenmelerinin, kendilerine hedef olarak sadece lig şampiyonluğunu bıraktığını anlatarak, "İkinci yarı hazırlık kampında bu şampiyonluğun tohumlarını attık, iyi bir başlangıç yaptık ve akabinde şampiyonluk geldi. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Gerçeği konuşmak gerekirse Türkiye’deki bütün kulüplerin üzerinde bir camia. İnanıyorum ki, önümüzdeki dönemde Avrupa’daki başarılar da gelmeli. Bu güç varken, Fenerbahçe’de önümüzdeki dönemlerde Avrupa’da büyük başarılar alabilir" ifadelerini kullandı.

"Bütün kulüplerin üzerinde bir camia" sözlerindeki mesajının ne olduğu sorulan sarı-lacivertli futbolcu, "Takım anlamında da Türkiye liginin üzerinde bir kadromuz var. Fenerbahçe uzun senelerdir iyi yönetiliyor. O yüzden bunu söylemek istedim. Artık bazılarının bayrağı eline alıp Avrupa’ da başarılı olması gerekiyor. Bu Türk futbolunun önünü açacaktır. Önümüzdeki yıllarda bu bayrağı eline alacak bir takım varsa bu Fenerbahçedir. Kendi görüşüm, bu yüzden söylemek istedim" şeklinde konuştu.

Ligin çok uzun bir maraton olduğunu ifade eden Emre, şampiyonluğun son maçta gelmesinin kendilerini çok yorduğunu belirterek, "Trabzonspor’da sadece futbolcu arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Saha içinde yaptıkları mücadele nedeniyle. Dışarıda oynanan oyunlara alet olmadılar" ifadelerini kullandı.

Galatasaray forması giydiği yıllarda 4 şampiyonluk yaşadığını, ancak Fenerbahçe’nin çocukluğundan beri tuttuğu takım olduğunu kaydeden Emre, "Bu şampiyonluk benim için çok özel. İki ay önce çocuğum oldu, takımımıza uğur getirdi. Bu şampiyonluğun benim için ayrı bir yeri var" dedi.

2. star1

star1
    Yetkili
    Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Galatasaray'da oynarken bir Fenerbahçe maçı sonrası dediği hepiniz o. çocuklarısınız lafını aklına getirsin.. ondan sonra böyle konuşsun, kendisi Türk futbolunun yüz karası futbolcusu, sahada yaptığı centilmenlik dışı hareketler göz önünde başka bişey demiyeceğim..

3. amoli_1

amoli_1 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    karekterinin gereği gibi konuşmuş.

4. dimo79

dimo79 Guest

Herşeyi İle En Sevmediğim Futbolcuların Başında Yer Alıyor, İnsanın Ağzından Çıkan Lafı İlk Önce Kulağınla Duyması Gerekir Diye Düşünüyorum.​

5. wetin

wetin Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    karaktersizin önde gideni fulbol oynadığı takım gibi..:angry26:

6. ackanat

ackanat Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    En iyi sporcu "zeki,çevik,aynı zamanda ahlâklı" olandır.............. Hangi takımda oynadığının önemi yok.Böyle sporcular hiç bir kulübe yakışmaz.

7. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    yatsın kalksın hakemlere dua etsin avrupada hiç bir macı kartsız gecmedi turkıyede hakemler azız baskandan korktugu için maclarda bi şey olmadı

8. puzzle988

puzzle988 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Karektersizin önde gideni Aziz babası sayesinde sezon sonunu gördü Aziz babaları ve hakem amcaları sayesinde şampiyon oldular utanmadan birde seviniyorlar yok neymiş bu şampiyonluğu hakketmişlermiş
    Buca maçına bakın maçın kırılma anı hakem efendinin uydurduğu penaltı Ankaragücü maçı 3 penaltı geçmişe bi bakın hhangi takıma bir maçta 3 penaltı vermişler Fenerbostan bu sezon süper ligin en çok penaltı kullanan takımı olarak tarihe geçti.Kimin sayesinde Aziz baba ve hakem evlatları sayesinde

Sayfayı Paylaş