FOBEM-318HD uydu alıcıma dsmart go uygulaması hakkında bana destek olurmusunuz?

Konu, 'Diğer Uydu Alıcıları' kısmında yigitaltay tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. yigitaltay

yigitaltay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    merhaba benim fobem-318HD uydu alıcım var ben bu uydumda dsmart go uygulamasını ve normal tv izlemeyi hayal ediyorum içinde youtube var o youtube'ın yanına ya da yerine dsmart go uygulaması yazılımı kurupda kullanmak istiyorum ama ne yazıkki üreticisine söylediğimde ürünlerimiz dsmart go uygulaması desteklemektedir dendi internette araştırdığımda mini uyduya uygulama kurmak mümkün dediler bende sorun çıkarmayacak hem normal tv hemde menüden rahatca dsmart go yu donma ve kasma ve internet sorunları olmayacak şekilde kullanmayı hayal ediyorum lütfen benim için böyle bir yazılım tasarlanabilirmi ya da kendimde yapabilirmiyim yardım istiyorum dsmart go yu FOBEM-318HD mini uydumda kullanmayı çok ama çok hayal ediyorum az kalsın rs-232 TO USB ile dsmart go 'nun apk dosyasını uyduma atacaktım ama yapmadım :) sizden ricam eğer böyle birşey mümkünse lütfen yardımcı olun mini uydum youtube destekliyorsa dsmart go uygulamasıda kurulabilir ama ben bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum ne gerekiyorsa yapmaya hazırım yeterki istediğim gibi hem normal tv hemde uydumda film izleyebiliyim.

Sayfayı Paylaş