Flaş! İstanbul'da halk otobüsü uçurumdan düştü

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında cihat çapa tarafından paylaşıldı.

1. cihat çapa

cihat çapa Guest

İstanbul'da özel halk otobüsü uçurumdan düştü, çok sayıda yolcu yaralandı.
    Küçükçekmece'de, Yenibosna-Kayaşehir seferini yapan İETT otobüsü , kaygan zeminde 300 metre sürüklendikten sonra uçurumdan düştü. Kazada çok sayıda yolcu ile otobüs şoförü yaralandı.

-Kar sebebiyle kontrolden çıktı-
    Kaza saat 16.00 sıralarında Yarımburgaz Mahallesi İstanbul caddesi üzerinde meydana geldi. Yoğun kar yağışı nedeniyle kontrolden çıkan Yenibosna-Kayaşehir seferini yapan İETT otobüsü, cadde boyunca yaklaşık 300 metre sürüklendi.
    Otobüs bir uçurumdan düşerek durabildi. Otobüste bulunan 30'a yakın yolcu ile otobüs şoförü yaralandı.
    Kaza nedeniyle söz konusu adrese çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri otobüste sıkışan yolcuları kurtararak sağlık ekiplerine teslim etti. Çeşitli yerlerinden yaralanan yolcular çevredeki hastanelere kaldırıldı. Olay yerindeki çalışmalar sürüyor.

2. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    geçmiş olsun herkeze bugün ve akşam baya yoğun kar yağışı vardı istanbul yolları ana yolar bile beyazlamıştı

3. pisnick34

pisnick34 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Her kar yağışında sınıfta kalan bir belediyeye, denetimsiz otobüsler. Halk otobüsleri ve minübüsler kaldırılmalı bunların yerine otobüs konulmalıdır. Halk otobüsleri yürüyen tabut gibi, kelle koltukta gidiliyor.

Geçmiş olsun.

4. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ya ben o otobüsün düştüğü yeri biliyorum uçurum filan değil en derin yeri 25 metre değil bu samanyolu daha yaptığı haberden haberi yok nasıl haber yapıyo bu adamlar anlamadım sabah ta göle düştü diyolardı hepsi birbirinden beter yanlış haber yapıyo.. Ayrıca koskoca devlet oraya iki spot lamba görütemiyosa ordaki yaralıyı yerde yatırıyosa saatlerce daha ülkemin çok fırın ekmek yemesi lazım bu konularda.. Yaralılara Allah tan şifa diliyorum...

Sayfayı Paylaş