Fethullah Gülen'den şok Baykal açıklaması

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında karamanli77 tarafından paylaşıldı.

1. karamanli77

karamanli77 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Pennsylvania’dan ikinci mesaj da geldi: Medyada yer alan bazı sözler yalan ve iftira.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cihan Haber Ajansı'na açıklama yapan Fethullah Gülen, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'la ilgili kaset skandalını haber bültenlerinden öğrendiğini ve insanî olarak fevkalade üzüldüğünü ifade etti. Bu hislerini yakınındaki arkadaşlarıyla paylaştığını belirten Fethullah Gülen, kendisini ziyarete gelen bir arkadaşının bu hislerini Sayın Baykal'a ilettiğini açıkladı.

Gülen, bunun ötesinde medyada yer alan, "Bizim çocuklara sordum, bizimle ilgisi yok, iktidara baksınlar." gibi tırnak içinde verilen ifadelerin kesinlikle kendisine ait olmadığını, yalan ve iftira olduğunu vurguladı.

Fethullah Gülen'in açıklaması şöyle: "CHP Genel Başkanı Sayın Deniz Baykal ile ilgili kaset skandalını haber bültenlerinden öğrendim. İnsanî olarak fevkalade üzüntü duydum. Bu samimi hislerimi çevremdeki arkadaşlarımla paylaştım. Beni ziyarete gelmiş bir arkadaşım bu hislerimi Sayın Baykal'a iletti.

Bunun ötesinde medyada yer alan 'Bizim çocuklara sordum. Bizimle ilgisi yok. İktidara baksınlar.' gibi tırnak içine alınarak verilen sözler kesinlikle bana ait değildir, yalan ve iftiradır. Kamuoyuna saygılarımla duyururum."
    [/FONT]

2. evangelis

evangelis Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bunun neresi şok. Aynı yalanlama Baykal'dan da geldi zaten.

3. atakurtul

atakurtul Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Feytullah gülenin adamı hüseyin gülerce,baykalla hocanın aralarındakı konuşma doğru dur diyor Baykalın dediği doğrudur dedi Habertürk te şöyleşi yapıyor fatih altaylıyla söyleşi yapıyor, Baykalı doğruluyor

4. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    millet öküzün altında buzağı arıyor

5. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Türkiye'nin geldiği durum budur. Bir tarikat lideri Türk siyasi hayatının en önemli aktörü gibi davranabilmekte; gerek muhalefet gerekse de iktidar tarafından da kabul görmektedir. Bir gün de halife sıfatıyla geri dönecektir. Ülkenin hali budur.

Sayfayı Paylaş