Fener'den asrin calimi

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18

Aziz Yıldırım Türk futbol tarihinin en büyük yerli transferi için pusuya yattı

Fenerbahçe, yıllarca konuşulacak müthiş bir transfer harekatına hazırlanıyor. Bizzat başkan Aziz Yıldırım'ın planladığı ve atılacak her adımı belirlediği müthiş operasyonun hedefindeki isim, Galatasaray kaptanı Arda Turan'dan başkası değil.

Arda'nın son dönemde Galatasaray'da yaşadıkları, Aziz Yıldırım'ın yıldız futbolcu için yeniden harekete geçmesine neden oldu. Özel hayatı nedeniyle eleştiriler almaya başlayan Arda'nın, artık huzursuz olduğunu söylemesi ve Galatasaray'dan ayrılıp yurt dışına gitmek istediğini vurgulaması üzerine Yıldırım hemen düğmeye bastı.

Arda'ya ödeyeceği parayı bile hazırladığı öğrenilen Fenerbahçe başkanının, resmen harekete geçmeden önce, transfer için şartların tamamen olgunlaşmasını bekleyeceği de belirtildi. Emre Belözoğlu'na olduğu gibi Arda'ya da Fenerbahçe forması giydirmeyi çok isteyen Aziz Yıldırım, öncelikle Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a konuyu açacak. Artık genç futbolcudan desteğini çeken Polat'ın, "Parasını veren istediği oyuncuyu alır" görüşünü taşıdığı ve bu nedenle de transfere "Hayır" demeyeceği görüşü hakim. Yıldırım, Polat'tan sonra konuşacağı Arda'yı ise kolay ikna edeceğine inanıyor.

Aziz Yıldırım, 23 Haziran 2009'da bir yemekte bir araya geldiği Adnan Polat'tan Arda'yı resmen istemişti. Büyük yankı uyandıran ve günlerce gündemden düşmeyen o konuşmada Yıldırım, Polat'a "Sana bir teklif yapıyorum. Arda'yı bize ver, hemen hesabına 'cash' 15 milyon euro yatırayım. Hangi kulüp önermiş sana bu kadar parayı? İstersen yanında oyuncu da veririm" demişti.

(SABAH)

2. Örnek

Örnek Guest

Pek inanmıyorum bu haberin gerçekleşeceğine.

3. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Banada inandırıcı gelmedi. Hele hele bu yazılanlardan sonra Galatasaray'ın Arda'yı bırakacağını sanmıyorum...

4. kamil5

kamil5 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    haberi yazan inandı mı acaba ?

5. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    ben iddialı konuşuyorum ardayı fener alsın cimbomu bırakır fenerli olurum
    lütfen ardayı emreyle kıyaslamasınlar ardanın kanı kırmızı akıyor emre o kadar lafı yedi genede fenere gitti fener birzamanlar katil emre diye tempo tutuyordu bu lafı yiyip oraya gitmek her futbolcunun harcı değildir.seni yetiştirip ünlü yapan velinimetine göt dönmek herkesin harcı değildir.

6. batuhan111

batuhan111 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arda nın kanı kırmızı akıyorda Emre ninki yeşil veya başka renk mi akıyor?? :puah::puah::puah:
    Hadi bunu renk aşkına yazdınız diyelim,bunu niye yazdınız ayıp degil mi ?
    (göt dönmek herkesin harcı değildir).Lütfen forumda böyle kelimeler kullanmayınız... :nono:

7. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    göt dönmek herkesin harcı değildir).Lütfen forumda böyle kelimeler kullanmayınız...

Sayfayı Paylaş