Eski statüm hk.

Konu, 'Eskiyen Konular' kısmında Leo27 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Leo27

Leo27 Guest

Değerli yöneticilerim , yaptığım paylaşım yada bazı arkadaşların yaptığı hataları yönetime bildirdiğim için mi statüm'ü aldınız...:a033:
    Kesinlikle amacım rütbe değil isterseniz üyeliğimi silin ancak bir açıklama bekliyorum. Olmuşsa bir hatam söyleyin.:thumb_down:
    Eyvallah...

2. cihat çapa

cihat çapa Guest

bende aynı durumdayım kardeşim canını sıkma....etiket peşinde olanlar üzülsün...fakat bu forumda ne hikmetse canı sıkılan terfilere el atıyor...neyse forum sahipleri daha iyi bilir..ben kendi sitemin adminiyim bunuda kimse değiştiremez buda bana yeter...

3. coscos1222

coscos1222 Guest

Etiket peşinde degilim.Beni kastediyorsanız daha önce pm atım orjinal imaj yerine klon imaj veriyorsunuz.kendi ve baş sitenizin reklam yapmak üyecekmekistiyorsunuz.Ben bu fordayken butür olaylara izin vermeyecegim.Gerekirse kendimde ve benim cagırdıgım kişilerle cekip giderim.Kendi sitenizde istediginiz gibi atkoşturun.

4. coscos1222

coscos1222 Guest

Her paylaşımda chat bölümüne yazıyorsunuz yok onu birleştirin yok şunu söyle yapın sizden başka bu işleri yapan yok.Rütbeniz tekrar verilmeyecektir.

5. coscos1222

coscos1222 Guest

Paylaşımda yapacaksanız kendi ve başka formun reklamlarını silip devam edebilirsiniz.

6. Leo27

Leo27 Guest

Abartma kardeş her paylaşımda yapmadım açılan konuların tekrarı açılınca deli oluyorum biz sabahın 7-8'inde paylaşım yaptıktan sonra diğer şahıs 12-1 de yapıyo once ben açmışım konuyu sen daha o arkadaşı uyaracağına gelmiş bana suç buluyorsun.
    Ayrımcılık yapma adil davran.
    Tabi doğru söyleyenin pili erken bitiyor. Hadi eywallah.

7. coscos1222

coscos1222 Guest

Hadi ugurlar olsun.cok gördük sabah paylaşım yaptıgın sadece sen giriyosun galiba sabahları.

8. cihat çapa

cihat çapa Guest

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

benim seni kastettiğimi nereden çıkarıyorsun.tamam clone cihaza ait bir iki konuyu yanlışlıkla orijinal bölümünde açtım.Fakat buda gecenin 1'i veya 2'sinde yapmış olduğum paylaşımlar.Gecenin mamurluğu ile bu hatalarım oldu sağol uyardın ve ondan sonra böyle bir konu açtığımı sanmıyorum....
    Gelelim senin reklam dediğin konuya....Ben daha evvel sana konuyu resim ile ispatladım fakat anlaşılan unuttun.Ben kendi sitemin reklamını yapmıyorum ve bunada ihtiyacım yok.Şuan itibariyle 6,857 üyem var..Ben zamanında

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

kardeşime " benim forumda üyelerin paylaşmış olduğu bazı konuları burada paylaşmamın sakıncası varmı?" dedim oda sağolsun hayır sakıncası yok dedi.Bende bu izin çerçevesinde kendi sitemdeki paylaşımlardan beğendiklerimi ve daha çok ilgi çekeceğine inandığım konuları burada paylaştım...Sen neden bukadar rahatsız oldun bunuda anlamış değilim......
    Forumdan gitme konusuna gelince aman kardeşim sakın,bu forumun sana ihtiyacı var...senin gibi biri gideceğine biz gideriz problem değil....

9. coscos1222

coscos1222 Guest

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş