Emre artık bu formayı giyecek!

Konu, 'İspanya Ligi' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Emre artık bu formayı giyecek!

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Emre Belözoğlu'nun yeni takımı belli oldu.

29 Mayıs 2012 Salı - 14:13
    Sporx.com

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Emre Belözoğlu'nun yeni takımı belli oldu. Serbest kalan Emre Belözoğlu, Arda Turan'ın formasını giydiği Atletico Madrid ile anlaşmaya vardı.

Anlaşma karşılığında tecrübeli futbolcu İspanyol ekibiyle 2 yıllık sözleşme imzalayacak. Yapılan anlaşma sonrasında Atletico Madrid, Porto'da forma giyen Cristian Rodriguez'in ardından Emre Belözoğlu'nu da bonservis bedeli ödemeden renklerine bağlamış oldu.
    İspanyol Kulübü transferin detayıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, perşembe günü Emre Belözoğlu'nun Madrid'e gerelek sağlık kontrollerinden geçeceği ve resmi sözleşmenin altına imza atacağını duyurdu.
    Öte yandan Atletico Madrid'in resmi internet sitesinde Arda Turan'ın da görüşlerine yer verildi. Arda, Emre'nin Atletico için her şeyini vereceğini belirterek, ''Benim ağabeyim gibidir ve ondan çok şey öğrendim'' dedi.
    Atletico Madrid Sportif Direktörü Jose Luis Perez Caminero ise, Atletico Madrid kulübünün internet sitesine şu açıklamayı yaptı:

"Emre gibi bir futbolcuyu kadromuza kattığımız için mutluyuz. Kendisi orta sahamızda önemli işler yapacaktır ve takımımıza katkı sağlayacaktır. Atletico Madrid'de birçok genç oyuncu var. Emre gibi tecrübeli bir futbolcu ile oynamak, takım arkadaşları için de olumlu olacaktır."

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

"MADRID'DE BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM"

Önümüzdeki sezon Atletico Madrid'de Arda Turan'la birlikte top koşturacak olan Emre Belozoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, Emre'nin transferiyle ilgili şunları söyledi:

"Emre'nin transferini gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Kendisi Türkiye'nin önemli oyuncularından biri. Atletico Madrid'de başarılı olacağına inanıyorum."

Bulut, perşembe günü milli futbolcunun Lizbon'dan Madrid'e geçip, sağlık kontrolüne tabi tutulacağını bildirerek, "Ben çarşamba günü Madrid'e uçuyorum. Transferin gerçekleşmiş olması beni de ziyadesiyle memnun etti."

İŞTE ATLETİCO MADRİD'DEN YAPILAN AÇIKLAMA

2. nino

nino Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Her ne kadar olumsuz davranışları olsada, fenerbahçe için buyük kayıp. A.Madrid içinse bedava oyuncu. Kafası rahat olursa ispanyada iş yapar.

3. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    çok iyi olmuş bence emre orda da fazla durmaz çünküğ bir maç oyna bir maç cezalı saonra bir maç oynar bir maç sakat fenerbahçe den gitmesine çoook sevindim aziz yıldırımın en büyük hatalarından biriydi emreyi alması aynı mehmet topuz gibi keşke oda gitse

4. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    yolu açık olsun

5. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Sayın aziz yıldırım emreyi kullandı kirli mendil gibi attı sayın emre belezoğlu kullanuldığının daha farkında bile değil

Sayfayı Paylaş