Ebeveyin kiliti

Konu, 'E1 Gerekli Programlar-Eklentiler-Temalar' kısmında asterix tarafından paylaşıldı.

1. asterix

asterix Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm ............

ben önceden gemini kullaniyordum dün de menesisi diye bir program yükledim ardindan kendim kullandigim setting,in yedegini alip tekrar yükledim sonrada hic yapmadigim xx kanallarini kitledim simdi ise sifreyi kaldirmaya calisiyorum ama sifreyi bilmadigim icin pek cok denemelerime ragmen sifreyi bir türlü kiramadim.
    dedigim gibi menesis var bunda gemigide oldugu pulling addond gibi bölüm olmadigindan sifreyide nasil kiracagimi bilemiyorum bu konuda bir bilgisi olan arkadaslar varmi yardim ede bilecek,

2. asterix

asterix Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm. ...
    verdigin bilgiler icin tesekkur ettim
    ben bu sorunu kullandigim settingi veya bir baska setting atarakda cozerim ama ben kendi listemi kullanmak istiyorum bir yenisi ile ugrasmak istemiyorum.kendi listemi yukleyince ayni sorun yine olacak nedeni ben kanali kitleyince yine acamiyacagim cunku sifreyi bilmiyorum.sorun bu.bu nedenle kolaysa yada bir kolayi varsa sifreyi kirmanin benim icin daha kolay olur setting atmaktan .onunla tekrar siralama yap saatlerce ugras dur bir yeni liste yapmaktansa sifreyi bulmak belki de daha mantiklisi dir.

Sayfayı Paylaş