Driver Genius Professional Edition 9.0.0.186

Konu, 'Portable Programlar' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Driver Genius Professional, bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücüleri (driver) paketleyip yedekleyebileceğiniz bir sürücü yedekleme ve yönetim programıdır. Driver Genius Professional ile sürücülerinizi yedekleyebileceğiniz gibi sürücüleriniz ile ilgili her türlü ayarlamayı da yapabilirsiniz.
    Program size %100 sürücü yönetimi de sunuyor.Driver Genius Professional çok güçlü ve alanındaki en popüler sürücü yönetim prgramıdır.Sürücülerinizi yedekleyebilir, onarabilir, arayabilir ve internet üzerinden güncelleyebilirsiniz!!.Üstelik bir kaç fare tıklaması ile.
    Bilgisayarınızda bulunan her donanım için çeşitli sürücü (driver) yüklemeleri yaparsınız.Herhangi bir Windows formatından sonra bu sürücüleri tek tek kurmak çok zahmetli ve sıkıcı bir durumdur.Ayrıca, bazı zararlı programların sisteme kurulmasından sonra donanımlarımızın sürücüleri zarar da görebilmektedir.İşte tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran Driver Genius Professional ile format sonrası yedeklemiş olduğunuz sürücüleri tek bir fare tıklaması ile doğrudan sisteme yükleyebiliyorsunuz.Üstelik gelişmiş yönetim paneli ile de dilediğiniz sürücüyü (driver) internet üzerinden güncelleyebiliyor ve donanımlarınızı güncel yazılımlar ile kullanabiliyorsunuz.
    Driver Genius, bilgisayarınıza takmış olduğunuz yeni donanımları Windows işletim sistemi tanımasa dahi hemen bulabilir.Yeni donanımınızın üretici bilgileri ve adı detaylıca size gösterilir.Ardından bu donanım için gerekli sürücü adresi internet üzerinden otomatik bulunarak size yardımcı olur.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş