Dreambox 500s cccam 2.3.0 sinyal kopması

Konu, 'E1 Gerekli Programlar-Eklentiler-Temalar' kısmında mcankara tarafından paylaşıldı.

1. mcankara

mcankara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    [​IMG] Dreambox 500s cccam 2.3.0 sinyal kopması

Dreambox 500s cccam 2.3.0 sürümünü kullanıyorum. buketlerde turksat ta sorun yok ama dt ye geçtigimde sinyal yok:a038: gösteriyor fakat anten kablosunu söküp taktıgımda sinyal geliyor ve izliyebiliyorum.:asking15:sürekli kablo söküp takarak nereye kadar :asking15:.bu neden kaynaklanabilir ve çözümü varmı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

2. kıpkıp

kıpkıp Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    mrb arkadaşım bu sorun sanıyorumki cihazınızda yüklü imajdan kaynaklanmaktadır, cccam 2.3.0 sürümü de olsa diğerleride olsa yapmaması lazım,size tavsiyem imajınızı değiştirip öyle deneyin...

3. mcankara

mcankara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız için.hocam sunu söyleyim ben server aldım.aldıgm adam bu versiyonu attıktan sonra bana kanal yok mesajını görürsen montajcı bir arkadaşı sana yönlendirelim dedi bende evde bu sorunla karsılasınca işkillendim acaba benden paramı koparmak istiyor diye aklıma gelmedi degil. yani bilemiyorum yazılımsal olarak para tuzagı olabilirmi bunu size ve bu konuda teknik bilgisi olan arkadaşlara sormak istedim.

Sayfayı Paylaş