Dos Santos ortada kaldı

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18

Brezilya Teknik Direktörü Dunga’nın kendisini arayan yıldız oyuncuya, “Hocana söyle seni ofansif oynatmayı bıraksın. Yoksa Dünya Kupası’na gelemezsin” çıkışı üzerine Santos’un Daum’a gittiği ancak “Benim sistemimde defansif oyuncu değilsin” karşılığını aldığı öğrenildi

Fenerbahçe’de son dönemlerde performansı tartışılan ve kendisini yedek kulübesinde bulan Andre Dos Santos’un, Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Dunga ile Christoph Daum’un arasında kaldığı öğrenildi.
    Milli Takım’a çağrılmayan yıldız oyuncunun, Dunga’yı arayarak bunun nedenini sorduğu ve “Hocana söyle seni ofansif oynatmayı bıraksın. Aksi halde Dünya Kupası’na gelemezsin. Türkiye’ye gittiğinden bu yana performansında ciddi bir düşüş var. Bunun nedeni de gerçek yerinde oynamaman. Bu sorunu bir an önce çözmelisin” karşılığını aldığı bildirildi.
    Brezilyalı yıldızın bunun üzerine Teknik Direktör Daum’un kapısını çaldığı ve sıkıntısını anlattığı kaydedildi. Alman hocanın, “İleriye dönük oynayacaksın. Benim sistemimde defansif oyuncu değilsin” sözleri üzerine adeta ortada kalan Dos Santos’un yakın arkadaşlarına dert yandığı ve moralinin bir hayli bozulduğu öğrenildi.
    Brezilya Teknik Direktörü, Dunga Andre Dos Santos’u son olarak Bolivya maçında oynatmış, karşılaşma sonrası oyuncusuna yaptığı, “Çok ileri çıkıyorsun. Dikkatli ol” sözleri ülke basınına yansımıştı. Brezilya gazetelerinde çıkan bu haberleri doğrulayan Dos Santos da “Evet hocam beni uyardı” karşılığını vermişti.

2. lnb34

lnb34 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    form grafiğini yükseltip kadraoda yer bulması gerek iyi futbolcu

3. alex35

alex35 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Daum'un da bildigi vardır elbet.birileri istedi diye takım düzeni bozulmaz.varsın santos ilk geldigi gibi olsun.

Sayfayı Paylaş