DM800 clone

Konu, 'Dreambox 800 HD Serisi' kısmında ss_barni tarafından paylaşıldı.

1. ss_barni

ss_barni Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Arkadaşlar DM800 clone var diyorlar? doğru mudur? alan oldu ise problem yaşadımı? bende almayı düşünüyorum, bugüne kadar DM500S clone çok iyi işimi gördü, biraz da 800 kullanayım,hard disk olayı, HDI falan iyi olur diyorum, ama malım orijinali pahalı.Eğer clone iyi çalışıyorsa ne ala o zaman ciddi ciddi düşünüyorum.

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Denedim ve açıkcası ben evime almam.

Sebepleri:

1. Yüksek yazılımları almıyor ve bu cihaz daha yazılımsal gelişimini tamamlamadığı için yeni yazılımlar bence gerekli.

2. Cihaz e basit eklenti olan cccam info da bile çalışmıyor burda dream naptı bilinmez ama klonlarda infonun yeni sürümü bile çalışmıyor.

3. Klon cihazda kumanda bence baya ağır işliyor ve insanı kahrediyor.

4. Cihazda kitlenme sorunu mevcut ve aşırı ısınınc aoluyor genellikle.Eğer içine hdd takacaksınız o ısı 2 katı olacaktır vay o cihazın haline:)

5. Arıza yapma riski bence yüksek bir cihaz çünkü içindeki ve dştaki parçaların kalitesi pek iç açıcı değil hatta kumandası bile.

Ama yinede karar sizin.tavsiyem biraz daha bekleyip paranızı biriktirin ve orjinal alın.

1 kişi bunu beğendi.
  3. ss_barni

ss_barni Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ben pli image kullanıyorum, 800 alırsam gene pli yüklemeyi düşünüyorum.siz hangi image ve versiyonu kullanıyorsunuz acaba?

4. bahattin60

bahattin60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dm 500s ve dm 800hd de gemini kullanıyorum.alısmısım ona ..baska imajlarda acemilik cekıyorum.dm 800hd yi bir turlü sevemedim orjinal olmasına ragmen.dm500s bence süper cihaz , hızlı, kararlı ve cok kullanıslı bir cihaz..bir yıl oldu dm 800hd aldım ve dm500s satmayı düşünüyordum .. artık dm500s ye ihtiyac kalmıyacaktı.. ama baktımki dm500s rahat kullanımı olunca fikrimi degiştirdim .yine dm 500s kullanıyorum.şimdi ise orjinal dm800 hd yi satmayı düşünüyorum!!!aldıgımın yarı fiyatına hemide..

5. bahattin60

bahattin60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dm 500s ve dm 800hd de gemini kullanıyorum.alısmısım ona ..baska imajlarda acemilik cekıyorum.dm 800hd yi bir turlü sevemedim:angry26: orjinal olmasına ragmen.dm500s bence süper cihaz , hızlı, kararlı ve cok kullanıslı bir cihaz.:17904B853C64:.bir yıl oldu dm 800hd aldım ve dm500s satmayı düşünüyordum .. artık dm500s ye ihtiyacım kalmıyacaktı.. ama baktımki dm500s rahat kullanımı olunca fikrimi degiştirdim .yine dm 500s kullanıyorum.şimdi ise orjinal dm800 hd yi satmayı düşünüyorum!!!aldıgımın yarı fiyatına hemide..

Sayfayı Paylaş