Danimarka'dan tatile gelen Sibel kayboldu

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18

DANİMARKA'dan memleketi Denizli'ye tatile gelen 20 yaşındaki Sibel Bilgin, ortadan kayboldu. Kızının kuzenleri tarafından kaçırıldığını öne süren babası Süleyman Bilgin, “Pasaportu, kimliği ve bütün eşyaları evde. Kızım ayakkabılarını bile giyemeden kaçırılmış” iddiasında bulundu.

Danimarka'da dünyaya gelen Sibel Bilgin, 3 hafta önce ailesiyle Denizli'ye tatile geldi. Danimarka'nın Randers kentinde öğrenci olan Bilgin, dün anne ve teyzesiyle Kirişhane Mahallesi'ndeki dedesinin evine temizliğe gitti.

Burada annesi Fatmaana Bilgin ve teyze Şefika Sarıbay ile temizlik yapmaya başlayan Sibel Bilgin bir anda ortadan kayboldu. Fatmaana Bilgin ve Şefika Sarıbay, Sibel'i çevrede aramalarına karşın bulamayınca durumu baba Süleyman Bilgin'e bildirdi.

Kapının önünde Sibel'in ayakkabılarını bulan baba Süleyman Bilgin, polise giderek kızının kaybolduğunu bildirdi. Polis tüm Denizli'de Sibel Bilgin'i aramaya başlarken, baba Bilgin, kızının kuzenleri tarafından kaçırılmış olabileceğini öne sürdü. 3 çocuk babası Süleyman Bilgin, “Kızım Denizli'yi hiç bilmez, akrabaları dışında kimseyi tanımaz. Dedesinin evine temizliğe yardımcı olmak için gitmişti. Bir anda kaybolmuş. Pasaportu, kimliği ve bütün eşyaları evde. Kızım ayakkabılarını bile giyemeden kaçırımış. Kızımın kuzenleri olan R.K. ve B.K. tarafından kaçırılmış olabileceğini düşünüyorum” dedi.

2. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Sibel’den ‘tedirgin’ telefon
    Danimarka’dan tatil için geldiği memleketi Denizli’de kaybolan Sibel Bilgin (20) ailesini aradı.

Sibel ile telefonda görüştüklerini söyleyen baba Süleyman Bilgin, pasaportunu isteyen kızının tedirgin olduğunu söyledi.
    Sibel 14 Temmuz’da kaybolmuş, Baba Bilgin genç kızın kuzeni B.K. tarafından kaçırıldığını ileri sürmüştü. Anne Fatmaana Bilgin’in kardeşi Celal K.’nın oğlu olan B.K.’ya ulaşmaya çalışan baba Bilgin, “Kızımın B.K. ile birlikte olduğunu kabul ettiler. Ancak yerini söylemiyorlar. Telefonla arayıp bizi kızımla görüştürdüler. Bana ‘Baba pasaportumu ver. İyi durumda değilim’ diyerek tedirgin bir halde konuştu. B.K. ile de görüştük. Kızımın pasaportunu alıp evleneceklermiş. Sonra kızımı görebileceğimi söylüyorlar. Kızımın buna sağlıklı şekilde karar verdiğine inanmıyorum. Yüzüme söylemesini istiyorum. Kızım yalvarır gibi konuşuyor” dedi.

Sayfayı Paylaş