D smart Türksat'tan gidiyor mu?

Konu, 'D-Smart' kısmında DGT tarafından paylaşıldı.

1. DGT

DGT
    Yetkili
    Co Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Dsmart Şirketlerii 46 Doğu Üzerinden İletime Başlayacak Azerbaycan Uydusu CosmoSat İle 170 Mhz'lik Frekans Anlaşması Yaptı. Uydu Aynı Zamanda 63 Yerel Ve Ulusal Tv Kanalı İle Anlaşma Aşamasında.
    Haberin doğruluk payı yüksek.

2. cihat çapa

cihat çapa Guest

Yine bir şeytanlık var bu işin içinde ama Haydi hayırlısı.Aydın doğan kimbilir ne planlar kuruyordur.Kimi aradılarsa "ilk cihazı alanlar 39 kanalı ömürboyu bedava izleyecekler diye taahhüt ettiniz,hani nerede bu kanallar" diye tepki aldılar.Şimdi başka bir formül peşindeler..

3. qwert7610

qwert7610 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    D smart ilk alanlardanız adamlar kanalları bedava izletmemek için değiştirmedik kanal bırakmadılar. Zaten D smart kadar iğrenç bir müşteri hizmeti yapan şirket görmedim topdan gitsin bize dreambox yeter.

4. pirler

pirler Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    iyikide almamışım zaten işleri güçleri alavera dalavera internetim d smart net hesapta 8 megabit hızım 5 megabit geliyor sorduum zamanda söyledikleri kelime 8 megabiti görceksiniz ilerleyen zamanlarda bide bu yetmiyormuş gibi sıksık internetim kopuyor müşteri izmetlerine sorduum zaman hattınızdan veya modemdendir deyip işin içinden çıkıyor bunların işi mileti kandırmak:angry26:

5. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Türksat tan ayrılcak sa mutlaka var bir çıkarı ayrıldığında şu anki abone sayısı kaç bilmyorum ama hepsinin antenin önce ayrlayacak bu bir masraf ama tabi onu hesaplayıp mutlaka geliri çok yüksek olacak kş böyle bir değikliğie gidiyor ama nedelri ne acaba

6. muslum-baba

muslum-baba Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    oooo işler açıldı bizede çanak işi düşer...

7. ilkkral

ilkkral Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    ben kolay kolay gideceğini zannetmiyorum

Sayfayı Paylaş