Çinli ile Doktor Temel

Konu, 'Fıkralar, Komik Olaylar ve Karikatürler' kısmında BAYRAM34 tarafından paylaşıldı.

1. BAYRAM34

BAYRAM34 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Çinlinin biri iş için Türkiyeye gelir . Yanında da tercümanı vardır . Kalacakları otele giderken yolda kaza geçirirler ve tercüman ölür , çinli işadamı ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır . Aradan biraz zaman geçer ve adam kefeni yırtmıştır . Doktor Temel de kontrol için çinlinin odasına gider çinliye yaklaşır ve yanındaki raporları alıp okumaya başlar . Bu sırada çinli çhan çhin çhun der . Temel anlamaz ve tekrar etmesini ister , çinli biraz daha bitkin bir ses tonuyla çhan çhin çhun der . Ama doktor Temel yine bişey anlamaz lütfen ne demek istediğinizi anlayamadım tekrarlar mısınız der . Çinli son bir gayret çhan çhin çhun der ve ölür . Temel bunun üzerine çinliler akıllı adamlardır sanırım öleceğini anladı ve bana parasını sakladığı yeri söyledi der ve hemen bir tercüman bularak çinlinin kendisine söylediğini tekrar eder . Tercuman türkçeye çevirir : – nefes borusunun üzerine basıyorsun nefes alamıyorum …
    :a038::puah::hahaha:

Sayfayı Paylaş