CHP'den Aziz Yıldırım açıklaması

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

17.05.2012 13:43

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için isminin kamuoyunda konuşulmasına, "Ben koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Ama CHP kimi aday gösterirse o benim adayımdır" diye cevap verdi.
    Parti çalışmaları kapsamında Tokat'a gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan, parti binasında partililerle bir araya geldi. Atılgan burada partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan CHP'li Atılgan, göreve geldikleri günden itibaren Türkiye'yi karış karış gezdiklerini söyledi. Atılgan, Tokat'ta parti olarak kadınlara yönelik bölge toplantısı yapacaklarını söyledi. Bir gazetecinin Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için isminin kamuoyunda konuşulduğunu hatırlatması üzerine şu şekilde cevap verdi:

"Ben parti meclis üyesiyim. Daha çok erken bu tür şeyler için. Her seçim dönemlerinde böyle isimler telaffuz edilir. Ama şu anda bilmiyorum. Partimizin merkezi yönetim kurulu toplanacak ve önümüzde daha 1.5 sene gibi bir süreç var. O süreçte çok değerli arkadaşlarımız aday adayı olacak. Onu partimizin üst kurulu değerlendirecek ama ben koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Ama, Cumhuriyet Halk Partisi kimi aday gösterirse o benim adayımdır"

Mustafa TURAPOĞLU/TOKAT,(DHA)

2. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    aziz yıldırım sıyasete gırmez bence

3. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    tayibbeyde hapisten çıkınça kinlendi başbakan oldu aziz başkan neden belediye başkanı olamasın hayırlısı

Sayfayı Paylaş