Cem Garipoğlu polise teslim edildi

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Münevver Karabulut cinayetinin firari zanlısı Cem Garipoğlu, 197 gün kaçtıktan sonra avukatları ve ailesi tarafından Bahçelievler'de polise teslim edildi.

Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, CNN Türk televizyonuna yaptığı açıklamada, heyecanlı olduklarını söyleyerek, sabah Emniyet Müdürlüğü'ne gideceklerini belirtti. Yeni gelen Emniyet Müdürü'nün namusunu ortaya koyduğunu söylediğini hatırlatan Baba Karabulut, bundan sonra rahatladığını söyledi. Gazeteci Cüneyt Özdemirdir'in kitap yazma karşılığı para istediğini iddia etmesiyle kendisini üzdüğünü söyleyen Karabulut, gerçekleri daha sonra bir bir açıklayacağının altını çizdi.

Şu anda Emniyet Müdürlüğü'ne gidip gitmeyeceği sorulan Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut: " Ben ne söylediysem çıktı. 7 aydır bekliyorduk. Türk adaletine güveniyorum. Yalnız kimler yataklık yaptı ise saklanmasında yardımı olanların ortaya çıkması lazım. Basın yaralı babanın yanında oldu bu yaralı babaya merhem oldu. Doğru yazan oldu yanlış yazan oldu çok zorlu bir dönemden geçtim. Şu soru işareti var bu işi kılıfına mı uydurdular teslim mi oldu yakalandı mı tam anlamış değilim" dedi.

İstanbul Valisi Muammer Güler ve İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da yaptıkları açıklamada Cem Garipoğlu'nun İstanbul Emniyeti'ne teslim edildiğini belitti. Vali Güler suça iştirak edenler varsa onlar hakkında da inceleme yapacaklarını söyledi. Cem Garipoğlu'nun İstanbul Bahçelievler'de teslim edildiği bildirildi. Vali Güler Türk toplumunun baskısının olumlu etkisini gördüklerini söyledi.

2. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    nihayet...
    acıların hafiflemesi ve güven mekanizmasının tazelenmesi adına sevindirici..:thumb_up:

Ekli Dosyalar:

3. selvi64

selvi64 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hangi güvenceler verildi de teslim oldu acaba.
    cinayet anında 2-3 olduğu kanıtlandı.
    mutlaka ben öldürdüm diyerek suçu başına üzerine alacak.
    bir de şu öldürülen kızı babası tam bir şarlatan.
    acaba öldürülene kadar kızını arayıp sormuş mu.
    17 yaşında kız nerede kimlerle geziyor diyerek arayıp sormuş mu.
    şimdi dizini dövme numarası yapıyor bence.

4. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    ilgilensin yada ilgilenmesin selvi abim benim. Her ilgilenmeyenin kizinin kafasi mi kesilsin?
    Babasini bende sevmedim ama o ayri konu

Sayfayı Paylaş