Candan Erçetinden Akp'ye Ret!

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında LeyL tarafından paylaşıldı.

1. LeyL

LeyL
    Yetkili
    Emekli Admin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Erdoğan ın katılacağı geceye çağrılan hangi sanatçı, Başbakan ın geleceğini duyunca şarkı söylemekten vazgeçti? İşte cevabı...
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın katılacağı bir geceye şarkı söylemesi için Candan Erçetin çağrıldı. Fakat Erçetin in cevabı partilileri şoke etti: Ben Başbakan ın olduğu yerde şarkı söylemem!

Olayı Bugün yazarı Aykut Işıklar köşesinde şöyle anlatıyor:
    "Olay yeni değil. Mayıs ayından kalma. Kusura bakmayın yeni duydum. İzmir deki Balkan Göçmenleri Derneği bir gece düzenler. Geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da davet edilir. Sahne için de sevdikleri Candan Erçetin e teklif gider. Belki parada indirim yapar diye de Çok görkemli bir gece olacak, Başbakanımız da gelecek denir. İşte o saniye iş bozulur. Ben Başbakan ın olduğu yerde şarkı söylemem Atatürkçüyüm. AKP benim ilkelerime terstir yanıtı gelir."

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    :thumb_up:prensipleri olan insan kişilik sahibidir tebrik ediyorum

3. Başkan-1

Başkan-1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    devletin başbakanına saygısızlık diye düşünüyorum sonuçta halk oylamasıyla geldi sanatcı siyasi kişiligini degil sanatcı kişiligini ön plana koymalıdır o işten para kazanıyorsa

4. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Yanlış düşünüyorsunuz...İnsanlar para için ne prensiplerinden nede kişiliklerinden taviz vermemelidir...Bizi biz yapan prensip ve özbenliğimizdir bu kaybedersek et yığınından başka bir şey olmayız:thumb_up:

Candan erçetini çok severim ve bu davranışından dolayı kendisini kutluyorum...Başbakan değil isterse Cumhurbaşkanı gelsin prensiplerimizi korumalıyız.Akp nin anlına sürülen şeriat odağıdır lekesinin ürünü bu durum bence....Bir söz vardır adın çıkacağına canın çıksın diye...Anayasa mahkemesi akpnin adına bu lekeyi sürdü bıraktı bunlarda olacaktır artık:thumb_up:

5. Metin Neolacak

Metin Neolacak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    herkes başbakan olabilir ama sanatçı olamaz demişti sanırım atatürk

6. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    değerli adminim şeriat islami kurallardır,

hani atalarımız ne demişler şeriatın kestiği parmak acımaz diye.
    her müslüman kardeşimiz zaten şeriatı kabullenmiş sayılır.
    bende nacizane kuran tefsiri okudum.şeriat leke değildir saygılarımla
    partiler bizi bağlamaz,şarkıcı meselesi ise o sanatçının kendi hür iradesidir,saygı duyuyorum..

7. Başkan-1

Başkan-1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Murat kardeş bence prensip değil ayrımcılıktır sonuçta çekip gittiyse çokmu büyüdü veya devletin başbakanı çok küçüldü sorun bence bu degil kabullenemediklerinden ayrıca kimsenin elinden özgürlüklerini falan aldıkları yok bu memeleketde herkes her istedigini yapıyor sizin dediginiz gibi olsaydı küçük bir örnek iran olurdu iranında durumunu biliyosun:buda benim düşüncemdir:no_clue:

8. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Diyot...

Ülke şerri veya örfi kanunlarla yönetilmiyorki şeriatın kestiği parmak acımasın sözü geçerli olsun:thumb_up:...Bu ülke hukuk devletidir...Medeni kanunlara ve hukuk düzenin uygun yönetiliyor..Sen burayı iranla karıştırdın...İran şeriatla yönetiliyor...Ordaki leke benzetmesinin anlamıda...Dini siyasete alet ediyolar anlamındadır:thumb_up:

Başkan-1...

Bunu siz ayrımcılık diye tanımlarsınız ben prensip derim bir başkası kural der bir başkasıda bana göre diye tanımlar...Ama hepsi aynı kapıya çıkıyor...Candan erçetin özgür birisi ise bunu demeye yerden göğe kadar hakkı vardır...Başbakan diye her istediği olacak yada ona uyulacak diye bir kaide yoktur...Öyle olsaydı dikta rejimi ortaya çıkardı ..C.erçetin devletin kurallarına uyar buda yeterlidir zaten....:thumb_up:

9. Başkan-1

Başkan-1 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    demekki memleket hala özgür ve demokrasi ülkesi kimsenin elinden ögürlükleri alınmıyor öle olmuş olsaydı şimdi candan erçetin ya 50 kırbaç yada sahneye çıkma yasagı getirilirdi demekki şeriat düzeni yok zaten kimseninde buna gücü yetmez boşuna tartışmayalım saygılar

10. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Tabi ki kimsenin gücü yetmez şeriati düzeni isteyenlerin sonu mağlumunuz beyaz kefen olur bu ülkede:thumb_up:

Sayfayı Paylaş