cam servis yok diyor

Konu, 'E1 Gerekli Programlar-Eklentiler-Temalar' kısmında juniorsone tarafından paylaşıldı.

1. juniorsone

juniorsone Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Değerli arkadaşlar dreambox 500 aldım ve bir servere üye oldum türksat kanalları gidince yükleme yaptım önce yükleme yapmadı (yani setting yükledim) sonra yükledim ama tüm menüler ingilizce olmuştu türkçeyi updete yaptım menüyü türkçeye çevirdim sonra buketler ingilizce kaldı bunlarıda başka bir settingle düzelttim ve yayın geldi sonra camın çözdüğü kanalları kontrol ederken cam 2,07 yok olmuştu bunuda forumlardan öğrenip fx ile camı attım ve dream den adonla onu gösterip manual install yaptım camı çalıştırdım servis yok diyo....
    1- yazılım atmadan camı yükledim bunula ilgili olabilirmi
    2-camı tekrar yükledim diye serverden tekrar bi tanıtımmı olmalı...

Cevapları paylaşmak isteyenler için şimdiden teşekkürler

2. kaymakamhakan

kaymakamhakan Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    CEVAP1 alakası yok zaten üzerinde yazılım varmış yoksa cami yükleyemezdiniz ve lisansı indiremezdiniz
    CEVAP2 HİÇ ALAKASI YOK AŞAGIDAKİ ŞEKİLDEDE YAPABİLİRSİNİZ

sevgili dostum simdi siz hangi imajı istiyorsanız onu kullanabilirsinİz tercih sizindir imajları atarken dreamup programı kullanın en temizi ve en saglamıdır gerci 18 dakika sürer flaşh erease yaparak imajı yüklerseniz sonradan rahat edersiniz gelelim cam indirmeye adonsdan indirebilirsiniz hangi cami kullanmak istiyorsanız bu size kalmış cccam olur mgcam olur veya gbox olur setingde atabilirsiniz ama setingi attıkdan sonra
    uydu yapılandırmadan mutlaka diseqc ayarlarınızı mutlaka yapmalısınız yoksa yanlıs olsa kanala tıkladıgınızda silinmiş servis görürsünüz kolay gelsin

Sayfayı Paylaş