Büyük İkramiye Çıkan Biletlerden Biri Kırtasiyede Satıldı

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında dimo79 tarafından paylaşıldı.

1. dimo79

dimo79 Guest

Milli Piyango'nun Yılbaşı özel çekilişinde 30 milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı ''3326924'' numaralı çeyrek biletten biri Bayrampaşa'daki bir kırtasiyeden satıldı. Aynı zamanda Milli Piyango bayiliği de yapan 15 yılık kırtasiyeci Mürsel Boylu, "Kendime çıkmış kadar sevindim." dedi.
    30 milyon TL'lik büyük ikramiye çeyrek bilete isabet etti. Biletlerden ikisi İstanbul'da biri Isparta'da bir tanesi de Ankara'da satıldı. İkramiyenin paylaşıldığı çeyrek biletlerden biri Bayrampaşa'daki Milli Piyango Bayi Mürsel Boylu tarafından satıldı. Cihan muhabirine açıklama yapan Mürsel Boylu, çok mutlu olduğunu, kendisine çıkmış kadar sevindiğini söyledi. Boylu, 15 yıldır kırtasiyecilik yaptığını, 3 yıldan bu yana da piyango bileti sattığını belirterek, "Dükkanımda sayısal loto ve 10 numara oyunları da oynanıyor. Daha önce böyle büyük bir ikramiye çıkmamıştı. Kendime de bir seri bilet ayırmıştım. Onlara toplam 45 TL. çıktı. Tabii ki 'Bana neden çıkmadı?' diye biraz üzüldük. Fakat bu çevreden birisine çıkmasına çok sevindim. İnşallah hayırlı olur." şeklinde konuştu.
    Kendine ayırdığı biletleri gösteren Mürsel Boylu, bileti sattığı kişiyi tanımadığını söyledi. Boylu, "Umarım, bize de yardımcı olur. Bileti geçtiğimiz Çarşamba günü sattığımı tahmin ediyorum." diye konuştu. Eşi Aynur Boylu da çok mutlu olduklarını, kendilerine çıkmış kadar sevindiklerini söyleyerek, "İnşallah ihtiyacı olan birine çıkmıştır." dedi. Bu arada kırtasiyenin camlarına "2010 Milli Piyango'da 30 Milyon TL bizden çıktı" yazılarının asıldığı görüldü.
    (Cihan Haber Ajansı)

2. astronot07

astronot07 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    6 tane bilet aldım amorti bile yok yahu şansımız yok sansımız

3. lnb34

lnb34 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    milli piyango bilet satışlarında rekor kırmış tamamı tükenmiş

4. lost_youth

lost_youth Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    umarım ihtiyacı olan birilerini sevindirmiştir

5. fenerlı022

fenerlı022 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    inşallah ihtaycı olan birinr gider..

6. dimo79

dimo79 Guest

benim güvenim olmadığı için bilet almadım almamda.
    almadığım içinde param cebimde kaldı.:)

7. oziozimannn

oziozimannn Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    seneyede bana cıkacak

Sayfayı Paylaş