bu mesajın neresi provakatif...?

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında karamanli77 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. karamanli77

karamanli77 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    forumda yazılan bir mesaja verdiğim cevap aydınlanma adlı birisi tarafından provakatif bulunarak bu kişi bana 7 gün ceza vermiş.bana da banlandığıma dair mesaj göndermiş. bu kişi tarafından provakatif bulunan mesaj şudur.:

Provokatif mesajınızı şudur:

iyi ki birileri askere dil uzatmış.yoksa yaşanan vehamet hasır altı edilip eğitim zayiatı olarak değerdilecekti....!uzanan dil ne kadar uzunmuş ki ancak bir yıl sonra ses geldi.7 askerin şehadetini film seyreder gibi izleyen genelkurmay bu kadar baskıya ancak bir yıl dayanabildi. kendi ülkesinde bir avuç pkk dan baskın yiyen güçlü ordumuz baktı ki mızrak çuvala sığmıyor, açıklama yapmak zorunda kaldı ama ne açıklama...! açıklama olayın vehameti ve sorumlularıyla ilgili değilde video görüntülerini basına kimin sızdırdığıyla ilgili. eğer bu gibi olaylar bir yıl sonra ortaya çıkıyorsa insanın vay be diyesi geliyor.ne askermiş bizim asker. acaba nice olaylar varki birileri tarafından basına sızdırılmayı bekliyor....

arkadaşlar elinizi vicdanınıza koyarak cevap verin lütfen bu mesajda provake edilen şey nedir.eğer bu konuda sizler de aydınlama adlı kişiyle aynı görüşteyseniz beni bu forumdan temelli uzaklaştırsın bu kişi.beni asker düşmanı mı olarak görüyor bu aydınlanma.
    bana bu gözle bakanlara daha önce verdiğim cevabı forumda bulabilirsiniz. ben tekrar söyleyeyim.askerliği peygamber ocağı olarak görürüm.ancak askerin de darbeci, cuntacı, ve herkese tepeden bakarak bu ülkeyi ben kurdum , bu ülkenin sahibi de benim diyeyenini sevmem.biliyorsunuz ülke günlerce bu olayla çalkalandı.genelkurmayın bu olay karşısında takındığı tavır hemen herkes tarafından yadırgandı.

olay budur arkadaşlar.bu yazı aydınlanma ve bazılarının hoşuna gitmediyse ben süresiz uzaklaştırsınlar.

selam ve saygılar.

2. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Bu mesajınız üzerine TSK'nın açıklamasından başkaca bir husus içermeyen ve siyasi yanı olmayan bir konu tamamen silinmiştir. Şüphesiz ki ilgili konuyu silen diğer admin arkadaşımız da tartışmalara çanak tutulduğunu hissetmiş ve gereken önlemi bir tatsızlık olmadan almıştır.

Banlanma sebebiniz özel mesaj yolu ile giriştiğiniz tartışmadır. Siz bu mesaj için sadece uyarı aldınız, forumdaki her üyeye siyasi konular yasaklandığından beri bu uyarılar yollanmaktadır.

Banlenme sebebiniz özel mesajınızdaki şu kısımdaki kalın yazılar:

Bu forumun yöneticileri forumda düzeni sağlamaya çalışmaktadır. Kavgaların yeri bu forum olamayacağı gibi basit bir uyarıyı büyütüp banlenmenize sebep olan da kendinizsiniz.

Hiç bir üye kaç mesajı olursa olsun forum kurallarının üstünde değildir.

Aşağıdaki sebeblerle:

-Forum yöneticilerinin aldığı kararları tartışma konusu yapmak, siyasi ve provokatif mesajlarınızla ilgili tartışmalar yaratıp forum yönetimini içine sokmaya çalışmak,

-Forum yönetiminin görevini etkin yapmasını engelleyici nitelikte yönetimin otoritesini sarsmaya yönelik açtığınız bu konu,

-Alttaki alıntıda görüldüğü üzere forumda siyasi propagandanın yanında dini propaganda yaptığınızı söylemeniz nedenleri ile forumdan forum kuralları 1. madde uyarınca süresiz olarak uzaklaştırıldınız.
    1: Forumumuzda siyasi ve dini propaganda içerikli,ahlaksız,seviyesiz ve saygısız yazıların yazımı kesinlikle yasaktır ayrıca bireyleri dini,dili,ırkı,etnik kökeni ve yaşadığı yöre ile yargılamak,aşağılamak,tahrik etmek kesinlikle yasaktır ve bu kuralı ihlal edenler forumdan süresiz uzaklaştırılır.

BU KURALA UYMAYAN KİŞİLER FORUMDAN SÜRESİZ UZAKLAŞTIRALACAKTIR.TÜM ÜYELERİN VE YÖNETİCİLERİN DİKKATİNE.

Özel mesajlaşmanın tamamı 3. kişiler tarafından yeni tartışmalar çıkmaması için yayınlanmamıştır. Özel mesajınızda bir başka üyemizi de gayri müslim olarak ifade etmiştiniz. Sizi 7 gün uzaklaştırırken

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

linkindeki özel isteğinize rağmen süresiz uzaklaştırma düşünülmemiştir.

İkinci bir üyelik alıp yine benzer bir konu açmaya kalkarsanız yine uzaklaştırılacaksınız. Süresiz uzaklaştırılmanızın temel sebebi forum yönetiminin aldığı kararları tartışma konusu yaparak forum yönetiminin forum üzerindeki etkin denetimini sabote etmeye yönelik hareket etmenizdir, diğerleri daha önce de görmezden gelinen, zararsız görülen yan sebeblerdir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş