Bizde Türk açılımı istiyoruz arkadaş...

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında toycan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    -Bizde Türk açılımı istiyoruz arkadaş...
    -Güneydoğuda herif 30 çocuk sahibi olacak...
    -Sonrada bu çocuklarını terörist sempatizanı yapacak...
    -Çalışmayıp yan gelip yatacak...
    -Benim maaşımdan veya küçük esnaftan %30 vergi alacaksın...
    -SSK primim bir emekli maaşı kadar olacak...

-Ben bu herifin kürt bebelerine büyüyünce, Askerime Polisime kurşun sıksın diye mi bakacağım...

TÜRK AÇILIMI İSTİYORUZ...!!!

>Ben bir çocuğa bakmak için deli gibi çalışacağım...

>Bu ülkeye hiç bir katkıları olmayan,
    >Bu güzel ülkemin, Türkiye'min vatandaşı olmak hakkını bir kenara iten,
    >Kendi kendilerine ırkçılık yapan,
    >Kürtler yan gelip yatacak...
    >30 tane palesi için devlet ona çocuk yardımı yapacak...

>Vergisiz kaçak petrol kullanacaklar...
    >Ben de vergi üstüne vergi vereceğim...
    >Ben bu kadar SSK primi ödeyeceğim...
    >Hastanelerden zar zor faydalanacağım...
    >Kürtler bir yeşil kartla 30 tane palesine baktıracak...

>Ben sesimi yükseltemezken...
    >Eylem yapamazken...
    >Düşüncemi ifade edemezken...
    >İşçi, memur yürüyüş yapıp hak arayamazken...
    >Kürt çıkıp bayrak yakacak...
    >Bölünme isteyecek...
    >Etrafı yakıp yıkacak...
    >Her şeyi Devletten bekleyecek,

>Daha fazla demokrasi ve özgürlük isteyecek...
    >Gece 02:00'de İzmir’deki bir insan Diyarbakır’a gidemezken, Diyarbakır’lı her saat İzmir’e gelebiliyorsa, hangisinin özgürlüğü kısıtlı.
    >Polisleri taşlayan bu ...lere karşı, polislerin insan hakları diye eli bağlanacak...

>Elektrik, su ve doğalgaz borcunu geciktirsen hemen kesilen ve bir dünya faiz ödeyen biz...
    >Devlet arazisine bir gecede çöküp oraya ev yapmayan biz...

>Zar-zor, borç-harç ev alıp birde bunun takır takır vergisini ödeyen biz...
    >Kürtlerin kullandığı kaçak elektrik parasını ödeyen biz...
    >Elektriğe, suya, gaza para vermeyip bedava arazide ev kurup oturan kürt...

>KÜRTLERE AYRIMCILIK YAPILIYOR DİYE YALAN KONUŞUYORSUNUZ...
    >TERÖRÜ BESLEMENİZE RAĞMEN, EN ÇOK YAYGARA YAPAN SİZSİNİZ...
    >MİLYONLARCA TEK KELİME TÜRKÇE BİLMEYEN KÜRTLER, NASIL ASİMİLE OLABİLİYOR...

>TÜRKLER VATAN, NAMUS, DİN, DEVLET VE BAYRAK KITMETİ BİLİR ...
    >TÜRKİYE HUKUK DEVLETİDİR VE DÜŞÜNCESİNİ DE SİLAHLA DEĞİL, KONUŞARAK İFADE EDER...
    >TÜRKLER, DEVLETİNE VE YASALARA BAĞLILIĞINDAN ASLA TAVİZ VERMEZ...
    >TÜRKLER İŞSİZLİK VE KRİZLE BOĞUŞSADA, AÇ KALSADA KİMSEYE ÜLKESİNİ ŞİKAYET ETMEZ...
    >TÜRKLER ADALETİ KENDİ ÜLKESİNDE ARAR...

>HER BORCUNU DEVLETE TIKIR TIKIR ÖDER...
    >VATANININ TEHLİKEDE OLDUĞUNU HİSSEDİP EYLEME GEÇER VE CANINI VERMEKTEN KAÇINMAZ...
    >AVRUPA'DA TÜRKİYE'Yİ YALAN SÖLEYEREK "BEN KÜRDÜM" DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ, AMA SUÇ
    İŞLEYİP YAKALANDIĞINIZDA "BEN TÜRK'ÜM" DEME ÜÇKAĞITÇILIĞINI YAPARSINIZ...

>TÜRKLÜĞÜ VE VATANINI SAVUNDUĞUNDA FAŞİST DAMGASI YİYEN SİZMİSİNİZ YOKSA BİZ TÜRKLER Mİ...???
    >BİZ Mİ BASKI GÖRÜYORUZ, SİZ Mİ...!!!

>TÜRKİYE'DE KÜRT SORUNU YOK, SORUNLU VE BEYİN ÖZÜRLÜ İNSANLAR VAR...
    >KENDİ GÖZÜNDEKİ ÇÖPÜ GÖRMEYENLER, BAŞKASINA ŞAŞI DERLER...
    >BU SÖZ KÜRT FESADINI NE GÜZEL ANALATIYOR...

>SONRADA ................ ÇIKIYOR AÇILIM İSTİYOR...
    >EVET İSTİYORUZ ...!!!
    >AMA...,

>Demokrasiden bahsedip, teröre yol açmak ?
    >İnsan öldürüp, hak talep etmek?
    Bu ne yaman çelişki...!!!

BÜTÜN DÜNYANIN VE YENİLGİYE UĞRAYAN DEVLETLERİN ASLA UNUTAMADIĞI, TÜRKLERİN DESTAN YAZDIĞI ÇANAKKALE ZAFERİNİ, KURTULUŞ SAVAŞIMIZI VE ŞİMDİ KÜRTLERİ KULLANAN DIŞ GÜÇLERİN, YUNANLILARIDA KULLANDIĞI AMA SONRA, 9 EYLÜL 1922 DE EGE DENİZİNE DÖKÜLMELERİNDEN SONRA YUNANLILARI KADERİNE TERK ETTİKLERİ UNUTULMASIN...

FRANSIZ ALBAY PİERRE LOTİ:"BİR DAHA, TÜRKLERLE SAVAŞMADAN ÖNCE, TÜRKLERDEKİ DİN, DİL, NAMUS, AİLE, VATAN, MİLLET VE BİRLİK DUYGULARININ YOK OLUP-OLMADIĞINI İYİ KONTROL EDİN. YOKSA, TÜRKLERİ SAVAŞARAK YENEMEZSİNİZ..."

GENERAL JOHN B. GORDON :"BEN BÖYLE BİR IRK'I DAHA ÖNCE GÖRMEDİM. BİR IRK, BİR BİRİNE
    BU KADAR MI BAĞLI OLUR? BEYLER! BU BİRLİK BOZULMADIĞI SÜRECE, BAŞARMAYI HAYAL ETMEYİNİZ..."

TÜRKLERİN EĞİLMEZ VE BÜKÜLMEZ NASIL BİR ÇELİK OLDUĞUNU TÜRK DÜŞMANLARI ÖĞRENDİ AMA, TÜRK TOPRAKLARINDA YAŞAYAN AKIL VE MANTIKTAN YOKSUN YABANCI GÜÇLERİN MAŞALARI ÖĞRENEMEDİ.
    TÜRKÜN SABRI TAŞTIĞINDA ÖĞRENECEKLER, AMA O ZAMAN ÇOK GEÇ OLACAK VE PİŞMANLIKLARININ ONLARA HİÇ FAYDASI OLMAYACAK...

***NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Fazlaca Güneydoğu bölgesi kayrılıyor ama bakalım nereye kadar. Ben elektriği 1 hafta geç ödesem kesmeye gelen devlet Diyarbakırda %80 kaçakla baş edemiyor ne hikmetse.
    Önce devlet adil olmalı ama nerde.

3. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    bunun birde öbür yanı var yetimin hakkını yıyın bakım

4. the_jolly_joker

the_jolly_joker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Obur tarafi falan yok bu isin herseyin bir patlama noktasi olur yazan arkadasa helal olsun ama bizim milletimizde kurtler kadar bagli olsa keske hseye inaniyorlar piskuvit le alay ediyorlar ama sonra boyle gercekler baslarina geliyo acik ve net bizim milletimmizde biraz kendine gelsede kurtler kadar milliyyetci olsa....

A10 cihazımdan gönderildi

5. korfez41

korfez41
    Yetkili
    Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    341

**NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE***
    elıne saglık usta herzaman soyleken gurur duyacam

6. Örnek

Örnek Guest

Bu yazılan şeyler onların yaptığı şeye benzemiyor mu? Tüm Kürtleri aynı kefeye koymak doğrumu bu yazıyı yazan ve sizler gibiler Kürt ile terörist ayrımı yapamadağı için oluyor bunlar ona buna suç atmaya gerek yok sen bu yazıyı okut bir Kürte ondan sonra samimiyet bekle insanlık bekle sanki itten bahsediliyor şu yorumlara bak insan bir şeyleri yazarken bin kere tartması lazım Kürt olmadığım halde beni rahatsız ediyor bunlar ben mi çok hümanistim yoksa sizlermi ırkçısınız sizin etrafınızda hiç böyle adamlar yokmu ya bunları yazıp okurken insanlıktan utanır okadar uyardık seni şu paylaştıklarınıza dikkat edin diye ben istemiyorum forumda böyle kısır çekişmeleri eleştiriye eyvallah ama ırkçılığa hayır şöyle düşünün şimdi ben sizi banlayacağım yani bende bir nevi faşist bir şekilde ırkçılık yapacağım bu basit şey size ne hissettirecek düşünün.

7. the_jolly_joker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Oylede simdi birde soyle dusun boyle birsey e hic bir ulke bu sekilde dayanmaz amerikada oyle terorist sokaga cikip polise molotof attimi orda polis su sikmaz direk gercek mermiyle vurur bizim milletimiz disardan verilen gazla gidiyor iste heryone aci ama gercek turkiye israil gibi olamiyor adamlar kiralini sallamiyorlar ne oldu bastilar gemiyi oldurduler insanimizi biz sirf laf adamlar kafa tutuyor kiralina teknolojileride var milliyetciligide sana gelince sen bu ulkenin su anki durumunu goz onune alip radikal sağ asiri milleyetci bi durus gostermeyebilirsin sahis meselesi bakis acisi gaz alip gaz verme durumlarni katmiyorum herkez kafasinda biraz dusunebilmeli ha senin dedigine tekrar gelince bir ilin % 97 si malum terorist siyasi partiye oy veriyosa kusura bakma ama kardesim o ile soykirim yapmak adildir ...

8. Örnek

Örnek Guest

Bak işte gaza gelip okumandan idrak etmeden ezbere konuşmaya başladınız ben sokakta terörist olmaz ya da teröristleri pışpışlayalım demedim bu sokaktakiler,şehirdekiler diğerlerinden daha tehlikeli ayrımı yapmak önemli bana görede milletin canına,malına kastedenin katli vacip benim vurgulamak istediğimi gayet iyi anlıyorsunuzda işinize gelmiyo bence; bana gelince radikal duruşların hepsi tehlikeli hepsine karşıyım ister sağ olsun ister sol olsun ister dinci olsun bundan öncede radikal dinci ayağına katlediyolardı milleti yarın bir tarikat çıkıpta adına radikal sağcı deyip başkalarını zarar verince gözmü yumacaz?Şunuda unutmamak lazım tarihin hiç bir döneminde ırkçılık yapanlar vay benim gözüm aferin sana diyerek anılmadı anılmayacakta heleki artık global bir düzende yaşanırken. Tutupta tüm kürtler terörist dersen adama sorarlar koskoca memlekete hiç kürtle samimiyetin olmadı mı yoksa nazist,semitist gibi kendinden başka üstün varklık yok gibi mi düşünüyorsun?
    Örnek olarak bugünün gazetelerinde verilen Türk milliyetçisi Kürtleride yazayım buraya ona göre aklı selim yorumlar yapalım haybeye sallamaya,klavye kahramanlığına gerek yok.
    1) Bülent Ecevit
    2) Ziya Gökalp (Türkçülüğün Esasları'nı yazan büyük mütefekkir)
    3) Osman Durmuş (MHP'li eski Sağlık Bakanı)
    4) Ahmet Çelik (Yeni Çağ gazetesinin sahibi)
    5) Mehmet Acar (1978'de İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı)
    6) Kazım Ayaydın (MHP eski İstanbul il Başkanı ve Milletvekili adayı)
    7) Raif Çiçek (12 Eylül öncesinde Elazığ'ın efsane Ülkü Ocakları Başkanı)
    8) Nidai Seven (MHP eski Ağrı Milletvekili)
    9) Faik İçmeli (12 Eylül öncesinde MHP İstanbul yöneticisi ve Ülkücü İşçiler Başkanı)
    10) Mehmet Ayaz (Ülkü Ocakları eski İstanbul yöneticilerinden) dahada sürüp gider liste.

9. the_jolly_joker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İstisnalar kaideyi bozmaz!!! Kol kangirense olmemek icin kol kesilir bilmem anlatabiliyormuyum olay boyle giderse illaki i yerden de patlak verir yazmissin yukari bir suru isim sozumden anlam cikardiysan sunu anla yukardaki isimler kol kurtler ise kangiren olmemek icin kolu kesersin onlarda zaten milliyetcilerse ve kurtlerse vatan sagolsn derler sikarlar kafasina vatanin butunlugu ve tekligi icin kendilerini feda edemiyecek degiller a:)

10. Örnek

Örnek Guest

Ben meramımı anlattımda diyorum ya sen klavye kahramanlığından başka bir şey yapmıyon sanırım biraz yaştanda kaybediyonki ikinci kez okumadan yorum yapmışın ya da at gözlüğü var yok kangren yok şu bu boş laflara devam ediyon kendini savunmaya ne yapalım yani hepsini soyunumu kurutalım ha böyle düşünüyosan direkt söyle ben çenemi boşuna böyle adamlara yormam. Benim yedi ceddimde Kürt yok ben bundan eminim ama sen bir araştır bakayım bu memlekkette yaşayıpta soyağacında Kürt olamayan kaç kişi var tabi öncelikle kendininkinden başla ama dediğim gibi dedene falan kadar inme yedi ceddini araştır sadece Kürt olmasına da gerek yok nato kafa nato mermer olduğu için başka ırklarada yaklaşım aynıdır sizde bakın bakalım var mı yok mu?Birilerini sevmemek ayrı onların yaşama hakkını Tanrı gibi kendi ellerinde görmek veya öyle olmasını istemek farklı!

11. the_jolly_joker

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben yedi ceddimide biliyorum kokenim selanik kimin geldigi yer biliyosundur yaşa gelince senden daha olgun ve bilgili oldugumu dusunuyorum fotorafimida simdi cekip koyayim bari profil fotom olsun[​IMG]

12. Örnek

Örnek Guest

Düşünceleriniz sizi bağlar o dediğinizide ancak siz internet başında yaparsınız o kısmı yazınızdan çıkarıyorum bırakın bu işler kardeşim şunu belirteyim konuyu açan kişi bu tür yaklaşımlarından dolayı uzaklaştırıldı bunu bir uyarı olarak düşünün görüşlerinizi kimseye maddi manevi zarar vermeyecek şekilde dile getirinki forumdan yararlanmaya devam edin bunları buraya taşımanın burada ahkam kesmenin kimseye faydası olmadı olmayacak burada ki 5 yıllık tecrübeme dayaanarak söylüyorum bunları.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş