‘Bir yere gitmiyorum’

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Brezilya´ya döneceği iddialarını yalanlayan Roberto Carlos, en büyük hayalinin Baptista ile birlikte Fenerbahçe´de oynamak olduğunu söyledi.
    Devre arasında sözleşme yenilemesine karşın, bir süredir Fenerbahçe’den ayrılıp, futbol yaşantısını Brezilya’da sürdüreceği iddia edilen Roberto Carlos’tan yalanlama. Başkan Aziz Yıldırım’la bir görüşme yaptığını ve futbol yaşantısını Fenerbahçe’de tamamlamak istediğini anlattığını dile getiren Brezilyalı yıldız, “Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük kulübü ve ben, burada çok mutluyum. Hiçbir yere de gitmiyorum. 36 yaşındayım ve 39 yaşıma kadar futbol oynamak istiyorum” dedi.

‘Tavsiye ediyorum’
    Brezilya’dan 5 futbolcunun kendisini arayıp, Türkiye’yi sorduğunu ifade eden Sambacı, “Ben de onlara, Türkiye’nin çok güzel bir ülke olduğunu, Fenerbahçe’nin de çok büyük bir kulüp olduğunu anlattım. En büyük hayalimse Baptista ile Fenerbahçe’de top koşturmak. Dilerim, yönetimimiz kendisini transfer eder. Ronaldinho’ya gelince; Dünyada şu anda ekonomik kriz yaşanıyor ve kendisini transfer etmek çok zor” açıklamasında bulundu. Sezon başında hoca değişikliği yaşadıklarını kaydeden Carlos, bölgedeki yağışlı hava nedeniyle iyi bir hazırlık dönemi geçiremediklerini, bunun da performanslarını etkilediğini sözlerine ekledi.

2. gamse55

gamse55 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    gitse tam süper olacak

3. ackanat

ackanat Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fenerbahçe'ye futbol açısından bir faydası yok.Ama ismi ile FB'ye çok şey verdi.Artık görevini tamamladı.İstediği yere gitsin.

Sayfayı Paylaş