Bir Cinsel Taciz Skandalı da İzmir'den

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında alpus tarafından paylaşıldı.

1. alpus

alpus Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Türkiye'de Son Günlerde Okullarda Meydana Gelen Cinsel Taciz Olaylarına

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

'den Bir Yenisi Eklendi.

'nın çeşmealtı Mevkii'ndeki bir ilköğretim okulunda meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti:

Okulun 5'inci sınıfında eğitim gören 12 yaşındaki T.A., öğretmenlerine, yaşça büyük olan bazı öğrencilerin uzun süredir kendisine, bazen ders olmadığı zaman sınıfta, bazen de dışarıdaki çeşitli yerlerde zorla oral seks yaptırdığını, görüntülerini cep telefonuna çekip tehditte bulunarak bunu yapmaya devam ettiklerini anlattı.

Öğretmenlerin de polise haber vermesiyle soruşturma başlatıldı. Araştırmada T.A.'nın verdiği bilgiler doğrultusunda, okulun 8'inci sınıfında okuyan, 14 ve 15 yaşlarındaki R.K., E.K., U.ü., E.Ş. ve H.V., polis tarafından gözaltına alındı.

Gizlilikle yürütülen soruşturmanın ardından gözaltındaki 5 öğrenci,

Adliyesi'ne sevk edildi. Şüpheli öğrencilerden, E.K., E.Ş. ve H.V., tutuklandı. Serbest bırakılan diğer 2 öğrenci R.K. ve U.ü. ise okuldan uzaklaştırıldı.

Olayın hassasiyeti nedeniyle detaylı açıklama yapmayan

Kaymakamlığı'na vekaleten bakan

İlçesi Kaymakamı

, "üzücü bir olay. Hem adli hem idari soruşturma sürüyor. Milli Eğitim müfettişleri yaşananları araştırıyor" demekle yetindi.

2. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    insanlar artık çocuğunu okula göndermez durumda kalıcak yazık çok yazık..

3. littleboy67

littleboy67 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    cinsel iliski yatak odasinda sakli kalirdi, simdi ulu orta rahatca konusulabiliyor ve utanmadan gösteriliyor.
    tabii en önemlisi cocuklarimizi etkiliyor. Tv de rezillikler cok iyi bir is mis gibi yansitiliyor ve reyting aliyor ve bunlari da cocuklarimiz izliyor. cok iyi uyum sagliyoruz AB ye. kisa kisa düsüncelerimi paylasmak istedim.

4. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu olaylar yıllardır yaşanıyor yalnız pek medyada yer almıyordu.daha dün çalışmakta olduğum okulda 2.kademe öğrencileri dışkılarını bir dosyanın içine doldurup bir öğretmen arkadaşımızın sınıfına atmışlar.yapım gereği olaya şiddetle müdahele etmek isterdim.ancak müdire hanım olaya sevgiyle yaklaşıp sorunu sevgiyle çözeceğini iddia ediyor.bizde sevginin ne olduğunu biliriz ama böylesi durumlarda sevgiden öte kötek atmak gerekir.ki bu kaçıncı vukuatları çocukların sınıfın içine işemek kızlara sakıntılık...ve daha neler neler.bence eğitim bakanı hemen istifa etsin oraya bu işi layıkıyla yapabilecek siyasete bulaşmamış bir insan atansın.

5. evangelis

evangelis Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yöntemini bilemem ama sorumluların bir şekilde bu işleri düzeltmek için acilen önlemler almaları lazım.

6. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    önlemi alanlar almış emniyet müdürü kaymakam vali şehrin ileri gelenleri siirteki olayın sonunda madurlara 50milyar ve susmalarını tembihlemiş bizde olaylar böyle bakın münevveri kesen ermeni babası anası serbest şimdi oğlanıda bıraktılar mı işlem tamam neyse bazen susmak en iyisi

Sayfayı Paylaş