Bilgisayarlar uzaktan nasıl kontrol ediilir?

Konu, 'Sistem Araçları Programları' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Dilediğiniz her yerden bilgisayarınızı yönetmek ister misiniz? Port yönlendirme, modem ayarlama gibi saçmalıklara da artık ihtiyacınız yok. İşte en güvenli uzaktan yönetim sistemi.

Her ne kadar taşınabilir cihazlar oldukça gelişmiş olsa da, masaüstü bilgisayarınızın performansını ve işlem gücünü yanınızda taşımanız her zaman mümkün olmuyor.

O zaman yapmanız gereken tek şey, çok güçlü olan veya yanınızda taşıyamayacağınız kadar önemli olan verilerinize uzaktan güvenli bir şekilde erişmek.

Teknik Destek İçin Çok Önemli

Sadece verilere ve işlem gücüne erişmenin değil, aynı zamanda teknik destek konusunda da uzaktan yönetim oldukça önemli bir çözüm.

Hem ofiste hem de evde yaşanan teknik bir sorunu, uzmana telefonda anlatma işkencesi yerine, bilgisayarınızı emin ellere teslim etmek, size çok daha fazla zaman kazandıracaktır.

Bu yazıda bilgisayarınızı uzaktan nasıl yöneteceğinizi anlatıyor olacağız.

TeamViewer

Uzaktan erişim yazılımlarının sayısı epey fazla olsa da bizim tercihimiz, TeamViewer'dan yana oldu.

Aslına bakarsanız, Windows işletim sistemi ile beraber gelen Uzak Masaüstü Bağlantısı bile bazı zamanlarda çözüm olabiliyor.

Ancak ihtiyaçlar yeniden gözden geçirildiği zaman TeamViewer, rakiplerini geride bırakıyor.

Türkçe arabirimi, ücretsiz olması, güvenlik duvarını aşabiliyor olması, modem üzerinde herhangi bir ayar gerektirmemesi, kurulum gerektirmeden web üzerinden de çalıştırılabiliyor olması gibi özelliklerinden dolayı, ShiftDelete.Net editörlerinin beğenisini kazandı.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. ahmetkenan

ahmetkenan Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şahsen kullanan arkadaşlardan uzaktan yardım aldım 10 numara bi sistem çok güzel çalışıyor

3. Jiro

Jiro Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm,

cok kullandigim bir program ve hakkaten cok basit ve hizli bir program herkese tavsiye ederim .
    usrobotic arkadasa emeginden dolayi tesekürler.

Sayfayı Paylaş