Bilgisayarınıza adım adım BlueStacks kurulumu

Konu, 'Masaüstü Programları' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Android cihazların artmasından sonra neredeyse tüm akıllı telefonlar artık Android işletim sistemine sahip oldu. Google Play gibi uygulama depolarından da binlerce yazılım ve uygulamalar kullanıma sunuldu. BlueStacks, bize tüm bu Android imkanlarını PC ortamında kullanabilmemizi sağlayan Genymotion benzeri bir program. Aynı zamanda TV, MAC ve IOS platformları da desteklemektedir.Bu güne kadar tek bir kararlı sürümü yayınlandı ancak bazı problemlerden dolayı geri çekildi. Program şu anda beta aşamasında olduğundan hala bazı uyumsuzluk sorunları yaşanmakta. Özellikle Win 8.1 kullanıcıları için şu an bildiğim kadarıyla sanal makine oluşturmaktan başka çözüm de yok, o zahmete de kim girer bilemiyorum.

Öncelikle işletim sisteminize uygun olarak programı indirmek için

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

BlueStacks Nasıl Kurulur Resimli Anlatım
    Kuruluma başlamadan önce, Antivirüs programı kullanıyorsanız durdurmanız yeterli olmayacaktır kapatmanız gerekecektir. Ayrıca Advenced System Care tarzı araçlar kullanıyorsanız onları da devre dışı bırakmalısınız. Kurulum bittikten sonra da güvenlik duvarından izin verilenler listesine programı eklemeyi unutmayınız.

Programı yukarıda verdiğim bağlantıdan indirdikten sonra, sağ tıklayarak "Yönetici olarak çalıştır"ı seçip kurulumu başlatınız. Aşağıdaki resimlerdeki gibi ilerleyiniz...

Continue Basıp Devam Edelim

2. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Yükleniyor ekranında bazen 3 -5 dakika beklemeniz gerekebiliyor. Lütfen acele etmeyiniz...

Yükleme bittikten sonra Programı açın ve şu adımları takıp ederek istediğiniz programı yükleyin..

Sayfayı Paylaş