bende vedalaşıyorum

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında halhal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. halhal

halhal Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    --------------------------------------------------------------------------------

sn murat tan alıntıdır
    Konu aşırı derecede başka yönlere kaymış....Herkes istediği gibi istediğini yazmakta özgürdür ama karşısındakini kırmadan, hakaret etmeden, rencide etmeden ve üzmeden..Zıt görüşlerdede olsakta yinede birbirimize tahammül etmemiz gerekir....

Bu olayın başlangıcına gelince selvi64 isimli üyemiz genelde dikkat ettiğim kadarıyla askeri kötüleyen askere her alanda asimetrik savaş yürüten gazetelerin yayınlarını özellikle seçip getirerek tahrik boyutunda yazılar yayınlamakta ve bunları kendi görüşü olmadığını belirtmiş olmasına rağmen bir mesajında yandaş medya diyerek ve ısrarla onların yazılarını yayınlaması o görüşü taşıdığının bir numaralı kanıtıdır...Buna ne ben nede bu forumun diğer sahipleri izin verir....askerimize ve devletimizin diğer kurumlarına yönelik yapılan amerikan güdümlü gazetelerin yayınlarını ısrarla buraya taşımada bende art niyet ararım engingünaydın arkadaşımızda art niyet aramıştırve tepki vermiştir....Forumda çeşitlilik güzeldir evet ama askerin bile şikayet ettiği paçavra gazetelerin yayınlarını ısrarla taşımakta doğru değildir.....Lütfen daha fazla uzatmayın

ben forumunuzda yazılan bazı yazılardan rahatsız oluyorum ama karşı görüşlere hakaret olmamak kaydı ile saygı gösterilmeli düşüncesindeydim ama anladımkı forum yöneticileri tarafındanda selvi64 üyenin yazılarından rahatsız olduğunu üzülerek gördüm forum yöneticileri tarafsız olmalı bence,ancak ve ancak bölücü yazı ve görüşler forum kuralları geregi banlanır, selvi64 arkadaşın alıntı yaptığı gazetelere paçavra demek forum yöneticisine yakışmaz ama üyeler saygı kuralları çerçevesinde eleştiri yapabilirler.ben böyle düşünüyorum size görede yanlış olabilirim.bu nedenle bende forumunuzdan ayrılıyorum beni yanlış anlamayın ben de türküm ve milletimi askerimi çok seviyorum...

hepinize selamlar

2. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Tartışmaları inceledim ama pek birşeyde anlamadım açıkcası.Neyse kararınızı vermişssiniz.Hakkınızı helal edin eyterlidir bizim için.Bizden yana varsada helal olsun.Selametle.

3. LORD_KING

LORD_KING Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    halhal kardeş konuyu biraz daha aç ve bu konuşmalar nerde geçiyorondan bahsedermisin ?

4. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Ustam benim bulabildiğim bu bölümde 2 selvi64 konusu var dahası varsa bende bilmiyorum:asking15:

5. Örnek

Örnek Guest

arkadaşlar hemen gemileri yakmamak lazım illa ki fikir ayrılıkları olacak bu gayet normal prosatforum bir çok forumda göre kaliteli ve anlayışlıdır!

6. LORD_KING

LORD_KING Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Ustam çok güzel diyorsun katılıyorum sana ama burası bi paylaşım platformu bazı arkadaşlar ise burayı siyaset arenası yapmaya yelkenli bunlara ne demeli ?

7. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bu konuda hiç taviz vermeye niyetim yok bilinsin...Türkiye Cumhuriyetine, Ordusuna, yargısına ve diğer kurumlarına saldıran; kısacası devletin temeli olan kurumlara dinamit yerleştiren bir iki paçavra gazete yüzünden bana darılan darılsın kırılan kırılsın....Açın okuyun bir defa o gazeteleri hangi bir köşe yazısında hangi bir manşetinde devleti kötülemeyen yazı var acaba...Amerikan ve israil işbirlikçisi gazeteleri savunmaya niyetim yoktur...İsrail ile Türkiye arasındaki devlet politikasından kaynaklı gerginlikten dolayı onların gazeteleri benim devletime, orduma ve Atama saldıracak ve ben bunları meşru göreceğim...Sn erbakanın dediği gibi " Hadi ordan , Hadi ordan :) "

Konuyu daha fazla uzatmayalım ayrılanların yolu açık olsun....

Not: Uyarı verilirken tek taraf değil karşılıklı iki tarfta uyarılmıştır

KONU KAPATILMIŞTIR

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş