Ben banlandımmı?

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Arkadaşlar ben banlandımmı foruma girmek istedim karşıma 7 gün süreyle banlandınız yazısı çıktı ancak 7 günün bitiminin hitamında banlananlar bölümünde ismimi göremedim.siyasi konu açmanın yasak olduğunu bu kurala uymadığım gerekcesi ile banlandığım belirtiliyordu.herkes açıyor diye bende açtım ahmede yasak mehmede serbest değildir umarım. amacım sadece forumun canlılığını artırmaktı mesajlarıma bakarsanız kavgacı bir kişliğimin olmadığını göreceksiniz.ben hemen hemen hergün paylaşım yapmak için foruma girerim bu forumda yönetici vasfım yok buda demektirki foruma hergün girmek için bir mecburiyetim yok.tek amacım bu forumu seven biri olarak forumun canlılığı. bu formun canlılığını nasıl artırabiliriz diye konu bile açmıştım.ben 7 gün süreyle foruma girmeyiveririm olur biter ancak bu forumu çok seven biri olarak beni banlamanız gücüme gitti özelliklede forumda çok sevdiğim biri tarafından banlanmak.:sadd::sadd::sadd:

2. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Sevgili Örnek'e söyleyiverelim madem çok seviyorsunuz banlemesin bir daha sizi. :)

Maalesef sevgi, dostluk ayrı; forum kuralları ayrıdır. Tam da dediğiniz olaydır bu Ahmet'e de Mehmet'e de siyasi konu açmak yasaktır. Dolayısıyla kim olursanız olun yaptırıma tabi tutulursunuz.

İyi paylaşımlar.

Not: Foruma giriş yasağınız 1 haftadan önce tarafımdan Toycan isimli üye ile beraber kaldırılmıştır; Toycan isimli üyenin gelir gelmez siyasi konu açması nedeni ile 1hafta yasaklamasının kalan süresi tekrar eklenmiştir. Yaklaşık 4 gündür foruma giriş yapsaydınız girebilirdiniz.

3. tuna66

tuna66 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

yetkili arkadaşlarımız size kıyak geçmiş işte daha ne,
    :nono::nono:

1 kişi bunu beğendi.
  4. Örnek

Örnek Guest

Beydemir kesinlikle kasıtlı bir olay yoktu açtığınız konu yeni kurallara aykırıydı bende 7 gün süre ile banladım sizi isminizi görememenizde AYDINLANMA'nın söylediği gibi kendisi toycan ve sizin banınızı 3 gün sonra kaldırdı ondan göremediniz listede isminizi ban kalkınca siliniyor listeden. Artık gördüğünüz gibi kimse açmıyor Ahmet'e de yasak Mehmet'e de yasak açanada gereken yaptırım uygulanıyor sizin forumda çok vakit geçirdiğinizin farkındayız zaten ancak o yapılan bir uyarıydı sadece haberiniz yoktu belki ama konu burada

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

işlendi çok sürmeden sizde konuyu açınca başka seçenek kalmadı art niyet aramazsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş