Başbakanımızın Davos'ta Verdiği Tepkiyi Doğru Buluyormusunuz?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Başbakanımızın Davos'ta Verdiği Tepkiyi Doğru Buluyormusunuz?

Anketin kapanma tarihi 11 Şubat 2009.
  1. Evet,Doğru Buluyorum

75,2%
  2. Hayır,Doğru Bulmuyorum

20,6%
  3. Kararsızım

4,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ONCELIKLE YAZILARIMA BIR ARKADAS CEVAP VERMIS ısmını sozumbıttıgınde acıklayacagım dıyorkı TAM BIR SKANDAL TELAVIVDENMI YAZIYORSUN BU YAZILARI YANI ISRAILDEN DEMEK ISTEMIS ABAK KOCUM BIZ OSMANLI TORUNLARIYIZ bız dunyaya ozgurlugu huzuru getırmıs yuzyıllarca dın ayırımı olmadan ırk ayırımı olmadan bu topraklarda yasamıs ınsanların torunlarıyz buradakı bazı arkadaslar gıbı nıfaf soylentılerle osmanlı kalesını ıcten fet eden ıc ve dıs dusmanlara kurtulus savası vermıs mustafa kemalın askerlerıyız ne varkı sen nerlısın ben cozdum o eskı yıllarda nıkaf eken ıc ve dıs dusmanlar gıbı ısım kullanan sensın ısmını acıklıyorum ...( majeste )) ısmını kullanarak senın nereden yazdıgın bellı olmustur zaten kusura bakma ...

2. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    merhab ben mehmet yukarıda yazılı ısımlerden ..majeste .yazısı sanıyorum bırde murat var abellıkı mulıfet dolu bu sozlerımde murata olsun murat arkadasım nerdeyse ısraılede bız kakıyoruz okardar assalıycı yazıyorsunkı sayın basbakanın cıkıslarına cok kızmıs yada yanlısı oldugun ıks partı gıbı kıskanclıktan catlıyorsun basbakanın bır sozu var sen o tutdugun ıks partıye dekı sende calıs bızım de olur de boyle ucuz bahanelerle camur atıp tutdururum ızlemıne kapılma sayın basbakanın o tarıhı sozlerı sadece ısraıle degıl dunyadakı teror devletlerınden amrıka ısraıl gıbı dah nıce devletlere soylenmıs sozlerdır nevarkı bızım ulkemızdekı bazı ıks partılıler katlanamayıp tarıhten berı dusman bıldıgımız yunanıstan kadar acık gonullu olup teprık edememıslerdır ne yazıkkı kımse kocunmasın agır olacak ama ısraılın dekı mualıfetlerden daha sert olup kendınızı boyle davranıslar la TURK HALKINA ISRAIL SOZCUSU OLDUGUNUZU ISPATLAMIS OLUYORSUNUZ .. dıyer yazdıgınız ucuz bahanelerle kendınızı mıllıyetcı gıbı gosterıyorsunuz ama yazıkkı nekadar mıllıyetcı nekadar ısraılden korkan nekadar ulkemızı dunyada saygın bırduruma getıren hukumetı acımasızca elestırılerınıze ancak bukadar denır hos bu hukumet sut beyaza beyaz desede sız camur atma sevdası ıcınız de oldugu ıcın bu sut beyaza kara dersınız kusura bakmayın kırdıysam ozur dılerım sozum bu ıktıdarı davosta cekemeyen lere

3. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sayın ERTAN AKTEPE sanada cvp vereyım dostum evet tarıhe kara bır leke olarak gecen bır savcının gazete kupurlerınden mualıfetın camur ızlerınden etkılenıp kapatma davası acmıs ne uzerıne acmıs hatırlayalım ırtıca tehlıke sı ızlenımı var dıye evet o kararıda anayasa mahkemesı dedıklerı uyelerın bolundugu ancak boyle kararı hıc baslamadan gerı cevırselerdı bu turk halkının yuregınde taht kurarlardı ama nevarkı onlar halkları degıl erkonakamı destekleyen ueler oldugunuda kamo oyu belırlemıs zaten hadı tum bunlarıda gecelım sayın basbakan acık acık nıtelendırıyor o gazete gupurlerıne bakan ıktıdarın hıc soylemı olmadan kapatma davası acıyorda suan kı halen gorevınde dururken acık acık dıllendıeren bu CHP ye neden dava acamıyor senın aklına bır seyler gelmıyormu ERTAN DOSTUM sen gozunu acda su olanları ıyı arastır turkıyenın kara lekelerı boyle surerken elbetde bazı darbogazlardan gecıyoruz buna kırızde etkı edrken allah yardımcımız olsun dıyorum BEN DE AKP uyesı falan degılım atda enfazla bu hukumetın zamanında gecım sıkıntısı cekıyorum ama nevarkı olanları gorur ken aklıma su takılıyor eskı hukumetlerın zamnında olsaydı bu olanlar suan turkıyede ıhtılal olmus turkıye bır ıc savasa gırmıs olur tarıhe gomulurduk ne varkı turkıye su gunlerde cete ve devletın tum kurumların ıcıne sızmıs derın terror orgutlerıyle hesaplasırken lut ven sabır lı olup on yargılı olmayalım lutven gecen zaman yıkılan ceteler ve orgutler cokerken guzel gunlerın habercısıdır saygılarımlaaa

4. molins.55

molins.55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    [MARQUEE]BEN DAVOSTA YAPTIĞINI ONAYLIYORUM[/MARQUEE]
    mehmet kardeşim bu yazdıklarından sonra sana daha bir şey demeyeceğim.
    Türkiyemde bankalar satıldı
    telekom satıldı,
    tekel satıldı,
    tüm kamu iş yerleri satıldı,
    limanlar satıldı,
    yaw aklına ne gelirse satıldı..
    belki sen asgari ücrete dahi iş bulamayanlardansın.
    haaaaaaa eğer sempatizanıysan bulursun..
    samsundaki akp il başkanlığının neler neler döndürdüğünü sen daha iyi bilirsin
    canım insan Yusuf ziya yılmaz' beyi bile bulaştımaya uğraştılar
    bende samsundayım ve neler neler cektiğimizi ben senden iyi biliyorum.
    kahveler işsizler ve emeklilerle dolu.
    sanayide 75 lira haftalıkla adam çalıştırıyorlar.
    işsizlik had safhada
    [MARQUEE]FAKATTTTTTTTTTT[/MARQUEE]
    sayın akp nin lideri ve başbakanı tunceliden oy koparmak için:
    buzdolabı,
    c.makınası,
    bulaşık makinası , kanepe, koltuk dağıtıyor..
    kimin malını dağıtıyor kii
    benim vergilerim gidiyor
    atasay kuyumculuğa %50 ortak olan daha yaşı 25 lere gelmemiş olan oğlu ve kızı (zavallılar amerikada başkaları okuttu zaten onları) tirilyonları götürürken sen akşama ne alayım evime diye düşün...
    tabiii.......
    Türkiye ileri gidiyor
    ileri gitmesi sen ve senin gibi düşünenlerin yüzünden değil..
    afedersiniz o koltuğa tavşanı bile oturtsan ileri gider
    milletimiz çalışıyor işverenler sağolsun (engel olmasalar dahada ileri gideriz)
    BİRDE abd ye kafa tuttuk diyorsun
    yaw boşbakan olmak için bile abd nin onayını aldınız-
    israile tırlarla dolar ve euro gönderiyoruz uçaklarımızı upgrade ediyorlar ya,
    inan daha çok yazacamda millet okurken sıklıyor
    GERÇEKLERİ GÖR:shake_it:
    [MARQUEE]YİNE SÖYLÜYORUM BEN ATATÜRKÜ ÖZLEDİM[/MARQUEE]
    tüm okuyanlara saygılar sunarım

5. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

bakın sn şahintürk.....Ben ne çatlıyorum nede patlıyorum sadece gerçekleri yazıyorum...İsraildende yazmıyorum televivdende yazmıyorum..sadece ve sadece olaylara geniş perspektiften bakıp cevap veriyorum....madem osmanlı diyosunuz madem mustafa kemal diyosunuz size osmanlıdan örnek vereyim...Osmanlının son dönemlerinde bu ülkeye hasta adam diye bakan ingilizlerle birlik olup yemende musulda mısırda osmanlının askerini kalleşçe satıp ingilizlerle birlik olup öldüren kimlerdi diye soruyorum sadece...Ben söyleyeyim şimdiki o filistinde yaşayanların ataları dedeleridir...Arap milleti her daim bizleri yani türkleri arkadan vurmada ve bize her fırsatta kalleşlik yapmada önde gelmiştir...Daha 5-10 yıl öncesine kadar abdullah öcalanı saklayan onlara kucak açan suriye değilmiydi...Başları zora düşünce türklerden yardım isteyip sonra en ufak bir fırsatta bizi satan yine araplardır...Din kardeşliği ümmet düşüncesi osmanlıyla bitmiştir...Ayrıca Abdülhamitin elinin tersiyle ittiği toprak satma teklifini filistin kendisi yapmış ve orda siyonizmin doğmasını sağlamıştır...Atalarımızın bir sözü vardır kendi düşen ağlamaz diye...Filistin kendi etti kendi çekiyor...Hadi onuda boşverelim daha kendi içinde barışı sağlayamamış bir ülkedir...kendi içinde kardeş kanı döküyor hamas ve el fetih arasında kavga var...Şuda bir gerçekki olan çocuklara olmaktadır ve çok üzücü bir durum bu...Ayrıca bu kadar savunduğunuz hükümet sayesinde siz bu interneti kullandığınız sürece o israil askerlerinin maaşınıda ödeyeceksiniz, onların bomba alıp filistine atmasınıda sağlayacaksınız...Çünkü sizin çok savunduğunuz çok beğendiğiniz bu hükümet o bağırıp çağırdığı israile Türk telekomu sattı..Davosta gidip moderatöre kızıp gelip burda büyük iş başarmış gibi ortaya çıkması benim için hiçbirşey ifade etmiyor....Madem tepki koyacaksa bu hükümet devletleştirsin bakalım telekomu yada verdiği limanları geri alsın yada onları silah ihalelerinden atsın o zaman samimi olduğuna inanayım...Unutulmasın kabadayılık dönemi sona erdi. Bağırmayla çağırmayla olmuyo bu işler artık herşey masada bitiyor...Mafyalar sokakta değil şirketlerde yaşıyor ..Umarım yazdıklarımı iyi anlar iyi analiz edersiniz...

6. molins.55

molins.55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    KUSURA BAKMAYIN
    ya mehmet kardeş sen den başka kimse yokmu bu forum adeta senin köşen oldu,
    mehmet kardeş ne kadar yazarsan iyi olur
    lütfen yaz,
    yaz ama yazdıklarını yazdıktan sonra oku.:apploud:
    bazı kelimeleri okumakta zorlanıyoruz.
    cümleleri doğru kurarsan daha iyi anlaşırız.
    [MARQUEE]:love:saygılarımla:love:[/MARQUEE]

7. husgen

husgen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu ulkede idealini kaybetnış hıc araştırma yapmadan incelemeden karar veren bi toplum olmuşuz insanımıza 10 senedır olümü gosterıp hastalığa razı ettıler bundan ıkı sene once bu mıllatı bır sene tam cunhudbnaşkanı secımı gundemıyle uyuttular simdide gene sacim var ortada icraat yok 500 miayar doların uzerınde borc gucluye yanı rantıyeye hızmet garıban açlığa mahkum asgari ucretle bıle iş bulamaz esnafllık bıtmış be den topadıgı vergıleri bırlerıne beyaz eşya olarak dagıtebılen TABII OY ICIN daha nesayayım artık duşünme zamanı ager bu ulkayı sevıyorsak İMF polkıtıkalarenı bu ulkeye taşıyanları artık terrketmeliyiz selamlar

8. adnan_er

adnan_er Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    benim heseneago bir sorum olacak. burda ne demek istiyosun çocukları devletmi öldürüyor, yoksa pkk mı

9. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    basbakanımız onlardan defalarca özürdilemiştir bence hatta seçim semaryosu bili olabilir diye düşünüyorum

10. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar içinde kandırılmış ne kadar çok insan var anlıyamıyorum bu akp ikdidarı ikdidarsızlığın en büyük ördeğidir hiçbir şekilde ülkemize faydası falanda yoktur tamamen dış güçlere hizmet etmektedir filistine saldırıdan 3 gün önce israilin adi dışişleri bakanı ğlkemize gelir israile dönüştede katliam başlar bunlar tamamen bir tesadüfmü selametle hepinizi allah hepinizi akp yönetiminden korusun

11. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Anketimizin süresi bittiğininden konu kapatılmıştır.Katılan herkese teşekkür ederiz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş