Başbakanımızın Davos'ta Verdiği Tepkiyi Doğru Buluyormusunuz?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Başbakanımızın Davos'ta Verdiği Tepkiyi Doğru Buluyormusunuz?

Anketin kapanma tarihi 11 Şubat 2009.
  1. Evet,Doğru Buluyorum

75,2%
  2. Hayır,Doğru Bulmuyorum

20,6%
  3. Kararsızım

4,6%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ertan045

ertan045 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    anket sonuçlarına baktım dogru buluyorum % 60 dogru bulmuyorum ise %11 bunuda sanırım muhtemelen chp liler oy vermiştir eminim erdogan ne yapsa chp kabullenemiyor bir türlü ama gercek bu malesef başbakanımızı tebrik ediyorum işte burada osmanlılıgını gösterdi allah başımızdan eksik etmesin işllah

2. sivanederiki

sivanederiki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Başbakanımız önce israilli pilotların Konya'da gördükleri eğitimi engellesin. Çünkü aynı pilotlar aynı uçaklarla masum Filistinli sivilleri ve çocukları bombalıyor.

Başbakanımız İsrailden alınacak insansız uçakların alımından vazgeçsin.Çünkü bu uçaklara ödenen paralar Filistinli sivil ve çocuklara kurşun olarak geri dönüyor.

Başbakanımızın rest(!) çektiği gün özel bir talimatla İstanbulda metro saat 3'e kadar hizmet(!) vermeye devam etti.

Başbakanımız bu restle altın golü atıp oyları toplayacağını kurguluyor.
    Bir miktar toplar da ama insanlarımız biraz da olsa bilinçlendi.

Sonuç olarak bu rest(!) Filistinli sivil ve çocukların ölümünü durdurmadı ve iç politika malzemesi olarak kullanılıyor(Forumdaki yorumları okuyun) Bence bu rest(!) kurgu olsa da olmasa da sonuç iğrenç.
    Hepinize saygılar.....

3. husgen

husgen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    aynı tepkiyi bob eş başkanı olurken veya ustun casaret madalyası alırken gostermelıydı daha daha tupraş petkim telekom ve telsimi yahudi kardeşlerine babalar gıbı satarken gostermaliydi yaptıgı konuşna tamamen secim yatırınıdır toıkı bndan oncekı secimde yaptıgı gıbı şov dan ibarettır icraatte tamanen yahudının menfaatlerıne uygun ekonomı politakası uygulamaktadır selamlar:shake_it:

4. hasan01

hasan01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    öyle babayiğit'se israilin verdiği ödülü geri versin,b.orta doğu eş başkanlığından istifa etsin. hamas gibi bir örgütü savunmasın.ölen çocuklara hepimiz insan olan herkes sahip çıkalımda iş öyle deyil şow yapmak.

5. taksi02

taksi02 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben doğru buluyorum kendisine çok haksızlık etmişlerdir beş para etmiyen bir sipıker elini türkiye başbaka"nın omuzuna kuma hakı yotur saygılar

6. tokatli

tokatli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    asıl şenlik bundan sonra başlayacak....

7. bakkurt

bakkurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaşlar ,yakın zamanda bizim karakolumuza baskın yapıp çok sayıda askerlerimizi şehit verdik, acaba bizim başbakınımız niye masaya yumrugunu vurmadı yabancı devletlerdeki pkk sempatilerini niye bagırmadı!!!!!!!!! yabancı medyaya. ama bir filistin deki hamasda bir pkk değilmi onu niye kolluyo ha israilin yaptığını tasvip edmiyorum.

8. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    engın arkadasım bellıkı pek memnun degılsın sayın basbakanımızdan oysa soyle bır bak daha 1 yıl oncesıne kadar o amarıka demıyormuydu ıraka gıremezsın o barzanı demıyormuydu savas nedenın sayarız oysa ne oldu basbakan beyaz saraya gıdıcem ıster karsı cıksın ıster nederse desın bır gercek var meclıs kararı almıs ve askerımız ıraka gırecek ne oldu da o busmudur pusmudur fıkrı degıstı pkk bızımde ılkdefa dusmanımız demıs dır bellıkı basbakanımızın gelırken soyledıklerı bulof olmadıgını gordu perez gıbı yanılmadı cunku bılıyor ve ınanıyorumkı o tepkıyı orada da verebılecek kadar asıl ve vatan sever bır basbakanımız var adda soyle soyleyeyım basın toplantısında gazetecı sordu baskanımıza dedıkı eger bus onay vermezse ne olur yıne gırermısınız ıaka cevabı neydı bılıyormusun o ıngılız gazetecıye baskanın yanıtı sende oku kesın duymusundur ama sana kapak olsun ..ıste TC BASBAKANINN YANITI BEN IZIN ALMAYA DEGIL OZETLEMEYE GIDIYORUM VE OYLE BIRSEY SOYLEYEMEZ BOYLE BIRSEY SOYLENIRSE INSANA BIR SORARLAR SENIN TAA 10 BIN KILOMETREDEN GELIPDE IRAKTA NE ISIN VAR DENIR DIYE sen arkadasım bunu duymussundur ama nevarkı ıks bır partılı oldugun ıcın kabullenemıyorsun ... samsundan mehmet

9. Pegasoft

Pegasoft Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    israil'den silahları al,sonra "one minute "ingilizce böyle bir deyim yoktur.Rezil olduk buna bakan yok,imam hatipli nerden bilecek bilgi için>"just a moment please" demeliydi.

10. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadas ekadar ısraıl yanlısı ınsanlar var ya hayret edıyorum adda bunu secım kanpanyası ıcın yaptı dıyen ler hıcmı utanmıyor yoksa onların gururu mu ıncıldı sayın basabkan bu tepkıyı verın ce kımse kusura bakmasın basbakan muzakere sırasında o buyuk masaya yumrugunu vurmus bız baska sart ları kabul etmeyız deyıp odadan cıkmıstır bılmıyorsanınz utanın amarıkaya gıderken sayın busa sorarlar 10 bın kılo metreden gelıp ıraka nıye gırdın dıye sorarlar bıze pkk konusunda dıreltemez demıstır yazıklar olsun bunlardamı yalan gazze ıcın avrupayı yerden yere vurmus tur davosta buna alkıs tutuyorsunuz dıye yoksa zorunuza mı gıtdı sov yapıyor dıyen arkadaslar hıcmı haklı bulunmaz basbakan hanı derler ya dogru soyleyenı 9 koyden kovarlar yanı herseye mazeret bulmazsanız olmaz sankı bıraz ya bıraz vıjdanınız olsun ayıptır hıcmı ataturk sevgısı yıgıtlı gı kalmadı sızde bırde vatan sever ılan edersınız kendınızı vıjdanı olmayanın hıc bır seyı olmaz ....saygılarımlaaaa

11. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    pekesof kardesım senın adın nekı bıze degıl sayın basbakanı olumsuz buluyorsun ayrıca sen korkak san bız ne yapalım bız sapına kadar delı kanlı ve ataturk sevgısı ve kabadayılıyla anılırız sen enıyısı ısraıle gıt berkı orada savunmasız bır cocuk bulursun alalah kahretsın snın gıbılerı ayrıca sılah alınıyormus dogrudur ne yapalım yanı hersyı kesıp atmak dgıl onlara yanlısından don demektır cunku yerı gelınce senın karsında koskaca osmanlı ımparotorlugun torun ları var demıs tır ama sanırım senı bu osmanlılalara degılde yureksızlere katmalıyız ...kıskanan ve cekemeyen lerrrr caylasın hadı yurude korkak endamını gorelım ...saygılarrr

12. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ayrıca ımam hatıplı deyıpde kımseyı kucumseme ve bu guzel ulkemızde tartısma yaratma sen nekadar okursan oku ama bır ımam hatıplı kadar yureklı olmayı basarmamıssın yazıklar olsun sana pegasoft musun nesın hem sen rummusun casusmusun ısmın de bellı degıl

13. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bakkurt arkadasım ne guzel dıyorsunda o soruyu yerı geldıgınde bu hukumetı kotuleyen ındırmek ıcın medyalarda boy gosteren o erkonamcılara bır sor cevabını alırsın ... bılmem anladınmı ayrıca bırde o sehıt cenazelerınde sıyasetgıbı alehte hukumete bagıranlara sor ve ayrıca basbkanımız butun devletlere seslenıp ırak degıl dunyann neresıne gıderse o pkk lıları ve yandaslarını ve koruyanlarını af etmeyız demıs tır sen o sozun ne anlam tasımadıgını bılmıyorsan ben ne yapaıyım

14. tck

tck Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Türkiye'mi bölmeye çalışanlara tepki nerde.Başbakan filistin şovu yaparken ahmet ve leyla gibiler orada meydanı boş buldu konuştu onlara cevap yok dış işleri nerde.Yoksa filistin bahane edilerek ora bilerek mi boş bırakıldı,rahat konuşsunlar diye.
    Birde başbakan israil filistine saldırmadan önce israilli yetkili başbakanla görüşüp gitti bunu mutlaka söylemiştir eleştirilerine karşı başbakanın bülöfümüdür.İsrail yaptıkları ile savunulacak hiçbir tarafı olmayan her zaman olduğu gibi suç işleyen katil ve barbardır.
    Fakat haması savunmak ta doğru deyildir.pkk ile aynı listededir ve ikisininde israilin yaptığı ile farkı yoktur.

15. fatih_204

fatih_204 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    helal olsun valla türk milletini kimse küçümseyemez yapması gerekeni yaptığına inanıyorum

16. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Özellikle bu mesaja cevap vermek istedim.Bush izin verdi ırakı vurmamıza ama nereyi vurcağımızı bile abd istihbaratı belirledi biliyorsunuzdur tonlar bomba yağdırdım milyon dolarlarca para gitti yani ama toplansan 3-5 pkklı anca öldü bir düşünün bunu olurmu?Kimse heleki imf nin eline düşmüş Türkiye abd ye karşı çıkamaz artık bunu kabullenmek lazım ama gerçekten çok acı tam bağımsız türkiye diyip ölenlerin kemikleri sızlıyordur herhalde.

BU arada uslubunuz dikkat edin kapak falan diye kelimeler gördüm hiç beğenmedim.Unutmayın cumhuriyet fikir özgürlüğüdür her fikre saygı duymamız lazım monarşi ile yönetilmiyoruz sonuçta

17. husgen

husgen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    vicdan sahıbı olmak bu ülkeyı parsal parsal satanlara destek vernakse bıraz akıl sahıbı olalım 6 sene ondesine don hıc bır redmı sıfatı yokken amerıkada kırmızı halılarla karşılandı sıırtte3 kışi oy kullanmadı dıye secım ıptal edılıp birilerıne al sana başbakanlıkdediler bıraz duşunursen kımın kımın manfaatıne calıştıgını bulur ancak bu ulkede sumı gundemlerle mılleti uyutmaktan düşünmege fırsat vermıyorlar hayırlı olsun masem cok sesurlar var bu ulşkede askerlerımızın başına cuval gıydırılırken nerdelerdi selamlar:shake_it:

18. aliyildiz

aliyildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dünkü yazmış olduğum,Türkiye Cumhuriyeti dosyası mı,yaksa AKP dosyası mı? Sayın başbakan oturduğu koltuktan kalkarken ,evraklarını dosyanın içine koyduktan sonra salonu terk ederken görüntüyü lütfen zumlayın,başbakanın elindeki dosya kapağında AKP yazısını göreceksiniz. Bu da gösteriyor ki,başbakan Davastaki otoplantıya Akp genel başkanı olarak katılmış ve Türkiye Cumhuriyetini temsil etmemektedir.Akşam televizyolarda ve bugün hemen hemen tüm gazetalerde çarşaf çarşaf Tunceli'ye bağlı Nazimiye ilçesinde Türkiye tarihinde hiç görülmemiş bir seçim rüşveti dağıtılmıştır. Nedir bunlar;Beyaz eşya ve mobilya,insaf bu kadarınada,benim bildiğim Tunceli halkı sapına kadar demokrasiye bağlı,Türkiye Cumhuriyetinin en hızlı savunucularıdır.Oradaki halkın ne kadar onurlu olduğunu ve oylarını böyle seçim rüşvetlerine satmayacaklarına kefilim.Tunceli halkı oyunu kendi namusu kadar sevdiği Türkiye Cumhuriyetinden yana kullanacaklarından hiç kimsenin şüphesi olmasın.Dağıtılan seçim rüşveti Tunceli halkını çok üzmüş,bunun hesabını da seçim sandıklarında soracaklardır.Saygılar.

19. heseneago

heseneago Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    başbakanın tepkisi bir devlet adamına yakışmıyan davranış.altı yıldır başbakan olan ve hemde mecliste bir anayasayı değiştirecek çoğunluğa sahip ve kendi ülkesinin barışını sağlamıyan bir başbakan başka ülkelerin barışını sağlamaya çalışmasını samimi bulmuyorum.iyisiyle,kötüsüyle bütün ceremeyi güzel ülkemin insanları çekiyor.bunları düşündükçe ister istemez üzülüyoruz.

20. akoyusuf

akoyusuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    helal olsun be..
    işte türkün Führeri böyle olmalı...
    Allah bu millete Demirelleri,mesut yılmazları,tansu çillerleri bir daha göstermesin....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş