Bahçeli'den Baykal Yorumu

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında alpus tarafından paylaşıldı.

1. alpus

alpus Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
  2. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şahsen görüntüleri izledikten sonra bunun bir düzmece ve komplo olduğuna kanaat getirdim.bu görüntüler gerçek olsa bile hiç kimseyi ilgilendirmez.ayrıca bu görüntüleri sızdıranların veya servis edenlerin bulunup en ağır bir şekilde cezalandırılması gerekir kanaatindeyim.iranda molların muhalifleri nasııl sindirdikleri de aklıma gelmiyor değil.

3. evangelis

evangelis Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Eğer gerçekse, bence de, sadece olayda adı geçen kişileri ve ailelerini ilgilendiren bir durum. Ancak (eğer gerçekse) böylesi bir kamera çekiminin nasıl yapılabildiği ve nasıl bu kadar pervasız ve alçakça servis edildiği ciddi ve üstüne gidilmesi ve aydınlatılması gereken bir konu. Aynı şekilde, eğer gerçek değilse, demek ki, her an herkes için böylesi bir kamera ya da ses kaydı kurgulanıp servis edilebilir. Bu daha da vahim ve korkutucu bir durumdur.

4. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    ben görüntüleri seyretmedim.insanların özel hayatlarıını izlemenin doğru olmadığı kanaatindeyim.fakat millete örnek olması gerekenlerin böyle özel hayatlarıyla gündeme gelmesi doğru değil aslı yoksa bunu yapanların bulunup biran önce cezalandırılması gerekir.

Sayfayı Paylaş