Aziz Yıldırım Siyasete mi Giriyor?

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

05.07.2012 Perşembe 09:59

1 yıl tutuklu kalan F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım'ı, siyasi çevrelerin rahat bırakmayacağı iddia ediliyor.

F.Bahçe sevdalısı olan Yıldırım'ın gözü aklanmaktan, kulübünü temize çıkarmaktan başka bir şey görmüyor ama bazı kişiler tahliye olduğu günkü fotoğrafı farklı yorumluyorlar.
    O günkü kalabalıkların anlamını, 'Sevgiyi, içerideyken bile dik duruşunu' baz alanlar, siyasi yorumcuların sanal alemdeki 'Metris'e F.Bahçe Başkanı olarak girdi, lider olarak çıktı' görüşlerini şu sözlerle destekliyorlar:

KALABALIĞA BİR BAKIN
    'Türk milleti mağdur insanı sever. Başbakan Recep Tayip Erdoğan hapis yattı, sonra yolu Başbakanlık'a kadar çıktı. Aziz Yıldırım'ı seven her kesimden insan var. Siyasiler rahat bırakmazlar. Başbakan'ın hapisten çıktığı günkü kalabalığa bir bakın, bir de Aziz Yıldırım'ınkine. Hangisi daha fazla?'
    Ben inanmıyorum. Bu konuda en ufak bir işaret veya sinyal almadım ama kulislerde çok konuşulan bir konuyu yazdım.

POLİTİK BASKININ FOTOĞRAFI
    Başkan Aziz Yıldırım'ı Metris'ten tahliye olduktan sonra çıkışta karşılayan kalabalık, coşku ve sevgi, politikacıları harekete geçirdi. Metris çıkışında F.Bahçe taraftarları dışında her kesimden insanın olması da Yıldırım'a siyasete girmesi yönünde yapılan baskının artmasına yol açtığı öne sürülüyor.

BENİ UNUTMA AZİZ BAŞKAN
    Aziz Yıldırım vefalı, dost insandır. Metris'ten tahliye olacağı gün revirde yattığı Cübbeli Ahmet Hoca ile vedalaşması çok duygusal olmuş. Her gün her dakika Kur'an okuyan ve Başkan'a dua eden Ahmet Hoca'nın sevinçten gözleri dolmuş. 'Beni unutma' demiş. Dedim ya başkan vefalıdır. Bir kendine gelsin en kısa zamanda Ahmet Hoca'yı ziyaret için Metris'e gider. Gideceğini de söyledi.

KOCAMAN'DAN BEKLENTİ ARTTI
    Aykut Kocaman'ın bu sene işi geçen seneden zor. Her şey ile ilgilendiği için çok yıprandı, dağıldı. Şimdi kafası rahat, kilitlendiği tek nokta var. O da Şampiyonlar Ligi'nde elemeden gruba çıkmak ve başarılı olmak. Geçen sene burada verilen ve yarıda kalan sözü bu sene gerçekleştirmek. Taraftar çok seviyor, el üstünde tutuyor ama gerçek Aykut Kocaman'ı bu sene görmek istiyorlar.

ODASI HAZIR BUGÜN YAYLA'DA
    Dün erkenden Doğan Çil'le takımın kamp yapacağı Topuk Yaylası'na geldik. Biraz araştırma yaptım büyük ihtimalle bugün Topuk Yaylası'na gelecek olan Başkan Aziz Yıldırım'ın odası bile hazırlanmış.

NEREDE Mİ KALACAK?
    FutbolcularIn bölümünde değil.
    Bilinmeyenlere söyleyeyim. Tesisler iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde futbolcular kalacak. Başkan Aziz Yıldırım, ailesi ve yakınları ikinci bölümde... Kafasını dinleyeceği için sessiz sakin ortamı tercih edecek. Yürüyüş yapacak, büyük emek verdiği tesisleri görecek.

ESERİNİ İLK KEZ GÖRECEK
    İdmanların da muhtemelen balkondan izleyecek. Çünkü kafasını dinlemek istiyor. Topuk Yaylası'na gelişi de bir yıldır özlemini çektiği yaptığı eserin bitmiş halini görmek ve çok arzu futbolcuların o mekandaki kampını izlemek. Ancak ayrı bölümlerde de olsa zaman zaman teknik kadro ve futbolcularla bir araya gelir. Özellikle futbolcular geldiği gün başkana 'Geçmiş olsun' demek için yanına gidecek.

KILIÇDAROĞLU'NDAN YILDIRIM'A TELEFON
    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, siyasete gireceği öne sürülen Başkan Aziz Yıldırım ile telefon görüşmesi yapacağını açıkladı. Kılıçdaroğlu, 'Aziz Yıldırım'ın cemaate yönelik bir takım eleştirel değerlendirmeleri var, bu noktada siz kendisiyle bir görüşme yaptınız mı?' şeklindeki bir soru üzerine 'Henüz görüşmedim, bugün (dün) kendisini arayacağım. O konudaki ayrıntıları bilmiyorum, belki telefonla görüşürken kendisi bana aktarabilir' dedi.

Kaynak: Akşam

2. XLANKX

XLANKX Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    aynen öyle

Sayfayı Paylaş