Aziz Yıldırım: GFB grubu tribünde esrar içiyor

Konu, 'Tv'de Spor Ekranı' kısmında uydu3405 tarafından paylaşıldı.

1. uydu3405

uydu3405 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

Genç Fenerbahçeliler grubunun tribünde esrar içtiğini söyleyen Aziz Yıldırım, ''Hali vakti iyi olan ailelere sesleniyorum. Çocuklarını bunların arasından alın, uzaklaştırın.'' dedi.

İşte Aziz Yıldırım'ın açıklamaları:
    [h=4]BANA DİKDATÖR DESİNLER AMA SPORCULARA HAKARET ETMESİNLER[/h]"Kimse 'Aziz Yıldırım Fenerbahçe üzerinden rant yaptı' diyemez. 25 yılımı Fenerbahçe'ye verdim ben. Bana diktatör diyorlar. Desinler. Tek üzüldüğüm sporculara, antrenörlere hakaret edilmesi. Gençlerbirliği maçında soyunma odasına gittim. Bana Hasan ve Alper'in küfürden ötürü oynamak istemediğini söylediler. Bazı futbolcular Maraton tribününe küfür yedikleri için gitmek istemiyordu. Ben de tepkimi koydum, gerekeni yaptım.''

[h=4]MAĞDUR OLANLAR KUSURA BAKMASIN[/h]"Ben bu şahıslara kombine vermeyeceğimiz ifade ettim. Bir şahıs yüklü miktarda kombine alarak garanti verdi. Ben de verdim. Ama bu insanlar bilmediğimiz kişilere ve GFB'ye de 50 tane kombine vermişler. Ben de o listeyi iptal ettim.. Mağdur olanlar kusura bakmasın, kartları geri verilecek. Ancak neden siz direk gelip kombineleri almıyorsunuz da öyle bir şahsın arkasından gidiyorsunuz?"
    [h=4]TRİBÜNDE ESRAR İÇİYORLAR[/h]"Olay öyle değil. O amigolar gidip diğer grubun liderleriyle Umre'ye gidip daha sonra dönüp aynı günahlara devam ediyorlar. Devlete buradan sesleniyorum. Bunlardan şikayetçiyim. Alkol ve esrar var tribünlerde. Herkes içebilir ama kendisine. Basın olarak siz de amigolara, hapis yatanlara, kokain içenlere çanak tutuyorsunuz. Hali vakti iyi olan ailelere sesleniyorum. Çocuklarını bunların arasından alın, uzaklaştırın.''

Sayfayı Paylaş