Akaryakıtta İndirim

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında dimo79 tarafından paylaşıldı.

1. dimo79

dimo79 Guest

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun 1 Şubat'tan İtibaren Benzin İstasyonlarında Promosyon Ürünlerini Yasaklaması Etkisini Göstermeye Başladı. Ellerinde Bulunan Tab

AKARYAKITTA İNDİRİM MÜJDESİ

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun 1 Şubat'tan itibaren benzin istasyonlarında promosyon ürünlerini yasaklaması etkisini göstermeye başladı.

Ellerinde bulunan tabak-çanak, ayçiçeği, beyaz eşya, çeyrek altın, hazır çorba, makarna gibi ürünleri bitirmek için promosyon yarışını hızlandıran akaryakıt dağıtım şirketleri, diğer yandan da fiyat indirimi için hazırlıklara başladı.

İlk olarak Opet, 1 Şubat'ta promosyonun kalkması sebebiyle litrede 5 kuruşluk indirim yapacağını açıkladı. İndirimlere diğer şirketlerin de katılması bekleniyor.

Opet'in kararının ardından açıklama yapan Shell & Turcas ise ocak ayında şirket dağıtım marjını düşürerek fiyatlarda aşağıya doğru bir ayarlama yaptıklarına dikkat çekti

Akaryakıt sektörü fiyat rekabetine hazırlanırken, dağıtım şirketleri arasında 'Full-Pet' tartışması başladı. 'Akaryakıtta yüzde 7 indirim' reklamıyla gündeme gelen Full-Pet'e bazı bayi ve şirketler tepki gösterdi.
    (Cihan Haber Ajansı)

2. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    yzde yedi indirim zor

3. kucukagac

kucukagac Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    %7 indirim 0,28.KRŞ.indirim demek.Acaba olurmu?Bekleyelim

Sayfayı Paylaş