Ablasını 5 Yerinden Bıçakladı

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında Leo27 tarafından paylaşıldı.

1. Leo27

Leo27 Guest

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

'da, psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen 23 yaşındaki Abdulkadir Kılıç, kendisine para vermeyen 2 çocuk annesi ablasını 5 yerinden bıçaklayarak kaçtı.

Olay, saat 17.00 sıralarında

Mahallesi 323. Sokak'ta meydana geldi. Bir süre önce askerden geldiği öğrenilen Abdülkadir Kılıç, öğleden sonra 35 yaşındaki ablası Songül Bengi'nin işlettiği kuaför salonuna gitti. Bir süre sohbet ettiği ablasından para isteyen Kılıç, olumsuz yanıt alınca öfkelendi. İki kardeş arasında başlayan tartışmada Abdülkadir Kılıç, bir yıl önce eşinden ayrılan ve nikahsız olarak başka biriyle yaşamaya başlayan ablasına, "Hem daha nikah kıymamışsın, hem bana para vermiyorsun" diye bağırdıktan sonra üzerinde bulunan bıçakla saldırdı. Müşterilerin gözü önünde yaşanan olayda 2 çocuk annesi Songül Bengi; karın, sırt ve koltuk altından aldığı 5 bıçak darbesi ile ağır yaralandı. Saldırının ardından Abdülkadir Kılıç kaçarken, şoke olan kuaför salonu çalışanı ve müşteriler telefonla polis ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbarın ardından olay yerine gelen ambulansla

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen genç kadın ilk müdahalesi yapıldıktan sonra hayati tehlikesi bulunduğu gerekçesiyle yoğun bakım ünitesine alındı.

Yaşananların ardından kuaför salonu ve çevresinde inceleme yapan polis, ablasını yaralayarak kaçan Kılıç'ın yakalanması için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Sayfayı Paylaş