17 mesaj

Konu, 'Forum ile İlgili Görüşler,Hatalar Ve Önerileriniz' kısmında esgol tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. esgol

esgol Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu nasıl oluyor çok ilginç.her bir yada iki dak.mesaj atıyor ve uzun yazılar halinde ya bu kişi ordan burdan topladığı haberleri forum üyelerine kendi işimiş gibi yutturuyor ( sanki yazmış gibi ) yada çok işi bilen biri gibi bir havası var.kimmi bu forumu iyi inceleyin anlarsınız.bir de çok önemli olsa bari ha ha.çok aptalca şeyler.kim bu biliyonuzmu örnek diye biri. örnek unutma sen banlamayı çok seversin hadi yine yap tekrar gelicem buraya yazılar mesajlar atıcam.:pipo

2. süperuydu27

süperuydu27 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

buradaki görevli arkadaşları yargılamak senin neyine adı üzerine paylaşım platformu burası bir çoğumuz başka yerden aldıklarımızı burada paylaşıyoruz bunda rahatsız olacak nevar hoşuna gelmiyor ise burada ne işin var hadi yolun açık olsun sen banlamayla uslanmayan birine benziyorsun bu banında bende olsun

3. Örnek

Örnek Guest

lan benim kafamı bozma beni eleştirmek sana mı kaldı ben kimseyi durduk yere banlamıyorum haberleri ben mi yazacam tabi başka sitelerden alacam oruç oruç benim asabımı niye bozuyon ki sen oldu saçma saçma şeyler yazıp konular açıp herkes forum serverinden yararlansın bende sessiz kalacam başka bir isteğin var mı şu ufacık beyninle beni eleştirme herkese açık bölüm sen yayınlar haberleri biz okuyalım okudumuz dikkatimizi çeken haberleri koyuyoruz

4. Örnek

Örnek Guest

seni ben banlamadım, banlamayacaktım da şu kozlarımızı bir paylaşalım bakim sen kimsin nesin diye bekliyordum ama olmadı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş