'1 ay önce de bana Fenerliyim demişti!'

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında Örnek tarafından paylaşıldı.

1. Örnek

Örnek Guest

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transfer gündemine bomba gibi düşen Mehmet Topuz olayıyla ilgili FANATİK´e çarpıcı açıklamalar yaptı: Mehmet´e, ‘Önce kulübünle anlaşalım, sonra seninle konuşuruz´ dedim. O da bana, bizden başka kimseyle görüşmeyeceğini söyledi...

Beşiktaş’ın el sıkıştığı, Fenerbahçe’nin ise Kayserispor’dan bonservisini aldığı Mehmet Topuz’da dün somut bir gelişme olmazken Aziz Yıldırım, FANATİK’e çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Gelişmeleri şaşkınlıkla izliyorum” diyen Başkan, “Biz yaklaşık bir ay önce Mehmet’le görüştük. Kendisine önce kulübünle anlaşalım, sonra seninle konuşuruz dedik. O da bize Fenerbahçe’den başka takımla görüşmeyeceğini söyledi. İşin ilginç yanı ise doğuştan Beşiktaşlı olduğunu söyleyen bu çocuk, daha bir ay önce bana da Fenerbahçeli olduğunu ifade etti” dedi. Yıldırım şöyle devam etti: “Sonuçta biz Kayserispor yönetimi ile el sıkıştık ve bu futbolcunun bonservisini aldık. Bundan sonra konuyu Futbol Federasyonu çözsün.”

‘Öyle bir orta saha kuracağız ki...’
    Fenerbahçe’nin patronu, yeni sezonda sıradışı bir takım kurmak için de sistemli bir çalışma yaptıklarını kaydetti. Özellikle orta saha için dünyaca ünlü isimlerle görüştüklerini vurgulayan Yıldırım, “Taraftarlara ve kongre üyelerine 3 yıl üst üste şampiyon olacak bir Fenerbahçe sözü verdik. Savaşan bir ekip yaratmak için çabalıyoruz. Öyle bir orta saha kuracağız ki, Türkiye’de üstüne başkası olmayacak. Fenerbahçeliler’in gönlü rahat olsun. Güzel günler bizi bekliyor” diye konuştu.

2. kamil5

kamil5 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    seneye de artvin hopa spor luyum dese şaşırmam.

Sayfayı Paylaş